Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz TomBoy1986 #6515 üzenetére

    Sziasztok,

    Megosztanám az eddigiek alapján a tapasztalatomat. Mióta kicserélték a telefon paneljét, a GPS megjavulása mellett több pozitív tapasztalatot szereztem:

    1. jelentősen megnövekedett az üzemidő:

    Folyamatos mobilnet (2G) és szinkronizálás mellett az üzemidőm jelentősen megnövekedett, jelenleg 2 nap 14 óra mellett még 49% van az akkumlátorban úgy, hogy a WiFi 1 nap 2 órát ebből be volt kapcsolva. Az eddigiekben mindig a képernyő volt a fő fogyasztó annak ellenére, hogy 50%-on használtam. Most jelentősen visszaesett, mivel főként beltérben használom, ezért 30%-ra van beállítva. Egyébként főleg gMail-re, Hangoutra és zenehallgatásra használom a telefont.

    2. Vélhetően a panel függetlensége miatt immár a telefonbeli szoftverfrissítő program is megtalálja a az új verziót (v20b-t) és kezdeményezi, hogy töltsem is le. Mivel a telefon nekem ICS-sel is elég gördülékeny és nem szeretnék ismét panaszkodni, így egyelőre nem nyúlok hozzá.

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Új hozzászólás Aktív témák