Új hozzászólás Aktív témák

  • ThomCart

    csendes tag

    válasz size #425 üzenetére

    én sem fogom visszavinni, mert most befürödtem a roottal
    előbb-utóbb remélhetőleg úgyis megoldják

    ha meg nem, akkor elleszek azzal a maradék 200 játékkal, amit szeretek, és már most is fut rajta :)
    és azzal a 200-al, ami a következő 1-2 évben jön majd
    a kedvenceim különben azok a minijátékok, amelyekből így is felfér vagy 50 a telóra :)
    na meg csomó ingyenes: Don't look back (by Terry Cavanagh, aki a csodás vvvvvv-ért és a Super Hexagonért felelős), Mos Speedrun, Super Bit Dash, Commander Pixman, Blookid, Meganoid 1-2, Turbo Kids, Giovanni's Nightmare, CheeseMan, Scorched Monsters, Static Quest...

    ezekhez különben pont jó volt az én Defy+ készülékem, de például egy Paper Monsters-hez (most jött ki a Playen is, 200 forint) vagy egy Clippox-hoz már jócskán elkel ez a kategória, mondon ég és föld, tiszta eyecandy az igencsak megbecsült régi telóm után, ráadásul mindegyik röccenésmentes

    aztán ott van például a Rico, egy 3,7-es képernyőm kiesik a szemed, ezen meg csodálatosan látni mindent
    az Eufloriával ugyanez, ezen a mobilon igazán élvezet

    vagy a Machinárium, nem is ment, elindult ugyan, de nem tudtam kattintani, mert olyan kicsi volt a felület, hogy nem érzékelte (mondjuk itt is lemarad a menü széle jobboldalt, de simán játszható)

    vagy a most megjelent Pizza Boy nem indult el, ezen meg szépen fut

    vagy a Splice, amit egyrészt korábban a kisebb felületen alig láttam, továbbá döcögött is, ezen pedig álom (ha rájössz, hogyan kell játszani :))

    de különben tesztnek a Raymant ajánlom, ha szeretsz játszani és meglátod a gamét, tuti azt mondod, hogy megérte ennyi pénzért a telefon (én 15 előleggel vettem, nem tudnám mostanában kifizetni még ezt a telót se egészben, nemhogy egy komolyabbat)

    egyszóval ha itt lesz a frissített root, akkor nekem ez egy tökéletes kis játékggép lesz
    addig nyilván csak félig az, de számomra ez is nagy ugrás a minőségi játszásban
    lehet, hogy másnak eltérő a véleménye, de ez számomra (és a kevésbé tehetősek számára) simán altenatívája (lehet) egy kézikonzolnak

Új hozzászólás Aktív témák