Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyusz

    őstag

    válasz ZSOOLT2 #27141 üzenetére

    A két telefon között ég és föld a különbség. A rezisztív kijelző révén a legjobb, nagyon jól használható, igen még télen is. A kopást tekintetben azt tudom mondani hogy a minden napi használatok során nekem csak az íves rész kopik ami érthető is mert zsebből veszem elő és ki. Már több mint féléve használom a szerkezetet és még mindig új állapotban van :D

  • radamsky

    senior tag

    válasz ZSOOLT2 #27141 üzenetére

    tavaly szeptemberbe vettem a telcsit. A folia leesett rola hamar
    1 honaposan a gyerek leejtette a kezéből szétesett, mert betonra esett, de semmi karc nincs rajta, összepakkoltam, akksit vissza meg a hátlapot és kész

    igaz hogy nem nadrágzsebbe hordom, de nem tokba csak az ing vagy kabát zsebébe, de se karc nincs rajta se a kijelzőn nincsen rajta semmi

    A napokba én ejtettem le a csempére, semmi gond nincs vele

    Strapabiro kis telcsi, rosszabbat vártam töle

    pár dühitő dolog van benne, de annyi baj legyen

    Illetve picit gyenge napsütésnél a fényereje. Mostanába picit zavar:D illetve vagy a fülsesem rosz, vagy sem, de mintha halkabb lenne a zene:D

    ja az töltővédő kis kupak kezdi megadni magát

    illetve ami gondom hogy az akksiidő kegyetlen rosz

    Aszonypajtásnak lejár az előfizuja igy kaphat uj telcsit. Elgondolkodtam rajta hogy okoska telefon jo lesz nekije (kp500-as már ütött kopott nekije), és ahogy végignéztem a voda kinálatát, háát ennél ár-teljesitmény gyöztes telcsinél jobbat nem találtam. Csak az a fránya akku idő birná jobban

    ha nem használom elmegy 2 napot is:D de egy kevés duma meg egy kevés nett és estére alig érek haza már villog hogy tölteni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák