Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPetya19

    addikt

    válasz saiyajin #233 üzenetére

    Melyikben?

    ,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

  • aramis00

    tag

    válasz saiyajin #233 üzenetére

    :) Betévedtem ma MM-be én is (a pécsibe), mert pár napja, amikor voltam bent, az N7 egy dobozban volt kirakva. Gondoltam megnézem, hátha már tapizható. Persze ugyanúgy volt most is, no tapi. Erre ahogy haladok a sorban előre, kiszúrom az LG-t.
    Meg is nyomkodtam jól :D (vagy 30 percig próbálgattam)! Szuper. Szerintem. Sebesség teljesen rendben.

    Sebesség tekintetében egy érdekesség: LG után a Sony Z tabletet egyáltalán nem érzem smooth-nak. Olyan darabosnak érezni ehhez képest, pedig közeli rokon a hw!

    Egy másik érdekesség:
    Még nem olvastam fórumokon (ill. BOG tesztjében sem volt pont erről szó), de azt tapasztaltam, hogy lehet fém testtel is írni a kijelzőre. Úgy értem ha pl. egy fém tollal írsz rá, azt is érzékeli. Aki jegyzetelne, kézírással, jól jöhetne ez a funkció! (asszem Sony Z1 Ultránál láttam ilyen lehetőséget.)
    Akinek már ott pihen az ölében a gép, légyszi nézze meg, hogy nála is működik-e ez, mert én csak úgy tudtam most próbálni, hogy a kabátom patentjával írtam rá (épp nem volt nálam egy toll), de így működött!
    (jegyzetfüzet programban írtam, rajzoltam így)
    (Persze csak szigorúan fóliás kijelzőn teszteljetek :D. Az MM-ben is rajta a fólia még!)

    Szóval bementem N7-et nézni, most meg töprengek, hogy melyik kompromisszumot válasszam!

    LG termék:
    + (a mai teszt alapján, nekem most) pont jónak tűnő méretével,
    + jó sebességével
    + SD kártya lehetőségével
    - de esetleges sw verzió lemaradással (ill. a frissítés elmaradásával/hiányával)

    vagy

    Gugli termék:
    + gyári háttértámogatással
    + szoftverkövetéssel
    - de 7"-lal (ami nagyon alsó határ lenne az én aktuális igényeimhez)
    - ill. esetleges touch hibával.

    Mindenesetre nagyon megfogott! Követem majd a tapasztalataitokat!

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

Új hozzászólás Aktív témák