Új hozzászólás Aktív témák

  • b.petya89

    csendes tag

    Sziasztok!

    25 nap után végre úgy néz ki végre lesz új készülékem. (óriási eredmény)

    Röviden:
    - kamera probléma, nem fókuszál szervizbe lead telekomon keresztül
    -14 napos javítási határidő megadva, érdeklődöm a szerviznél mi van vele
    -alkatrészre várnak
    -kovetkező hét, alkatrészre várnak, alaplapot cserélnek (fasza)!?
    -napok telnek el válasz: alkatrészre várnak
    -alkatrészre várnak
    -alktrészre várnak
    -ekkor vettem fel az Lgvel a kapcsolatot: készségesen próbáltak segíteni egyből. Megkérdeztem őket, hogy tudnak e ilyen problémárol ill. normális e hogy ennyit várnak egy alkatrészre stb... Szerződésben foglaltak szerint nem javították a készüléket a leírt időintervallum alatt. (mindtam nekik h kurvara felvagyok haborodva es vegyek figyelembe h a a g sorozat osszes keszuleket hasznaltam plusz otthon minden lg okos taviranyito szorakoztatoelektronika stb, latjak a rendszerben mert be vannak regisztralva)
    -mondtam nekik h uj keszuleket kernek. Oke jegyzokony szolnak a szerviznek h megkerdezzek mit tokolnek eddig 1 nap 2 nap 3 nap a szerviz nem reagal!
    Mondjak(lg) holnap valaszt kapok! Keresni fognak!
    -termeszetesen nem kerestek (kurva ideges voltam) az xy osztaly meg nem engedelyezte a cseret
    Masnap keresni fognak. Nem kerestek!!!
    -ezutan elkuldtem oket melegebb eghajlatra h igergessenek masnak ne nekem!
    -ezutan a csaj beszolt h akkor forduljak ide meg oda....
    10 perc mulva hiv telefonon egy ferfi h sajnalja stb de majd o intezkedik es delutan 4kor o felhiv mik a hirek. Nem hivott!!!!
    -irok nekik fel5kor. Intezes alatt van meg a szerviz nem kuldte vissza a csereengedely papirt
    -elerkeztunk ehhez a hethez(hetfo). A szerviztol megkaptak a papirt uj telefont cserere amit az Lgnek latni kell kerelem es engedelyeztetni, 2-3 nap!
    -szerda(tegnap) meg mindig semmi
    -ma felmentem az TMX odalara, keszulek csere jovahagyva uj keszulek cserere!!!! :))
    -bemegyek ma T-be, ok meg nem kaptak meg a csereutalvanyt, de jo fejek mert az en papiromon latjak h csere lesz es RENDELNEK nekem mert NINCS KÉSZLETEN ( ujabb egy het mire keszulekem lesz, de legalabb lesz egy telejesen uj)
    -a tortenet vege az leszh 1 HONAP telik el mire keszulekem lesz vagy tobb!

    Nem kivanom senkinek h a telefonja szervizbe keruljon, mert ami ebben az orszagban megy az nagyon lehangolo mint szerviz mint pedig gyartoi reszrol!

    Viszont az en esetemben legalabb minden jo ha a vege jo! :C :C

Új hozzászólás Aktív témák