Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikooo

    addikt

    válasz Kavinton75 #32142 üzenetére

    Egyaltalan nem rossz. Ha neked jo, akkor a tobbi ne erdekeljen. 120-160 orat nem fog menni 3 ora kepernyoidovel max ha mindent kikapcsolsz es 0% fenyerovel tolod.

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Kavinton75 #32142 üzenetére

    A GPS, navigálás nagyon szívja a telefont és itt a G4-nél a fotózás is úgy látszik a jó kamera a sok szenzot eléggé szívj az akkut.

    Több embernek 120-160 óra alatt van 3-3.5 óra. Ja persze csak az a kérdésem nekik minek okosmobil, ha 160 óra alatt azaz majdnem 7 nap alatt 3 órát használják a mobilt. Szerintem azért vették, hogy ezeket a SOT időket kiposztoláják és csodálják őket.Ha te is erre vágysz vegyél ilyen 6000-es aksis mobilt. Nekem volt Samsung J5-m egy csávó 6-7 nap alatt 2-3 órás SOT-okat ért el, máig nem tudom hogy nekem áltaában 4-5 óra alatt az is lemerült az is.

    Másrészt a késznléti időket nem lehet összehasonlítani, nem az a lényeg hogy online szinkronizáció be van e akpcsolva, hanem mennyi app van ami onnline szinkronizál ,minél több van ilyen pl. Whatsapp, skype, messenger, Viber, gmail, naptár, időjárás stb annál rosszabb az üzemidőd. Mert ezek a Háttérben folyamatosan szinkronázálnak, ha egy üzenet, vagy hívás bejön azonnal megkapd. De én pl. ezen beszélek Hollandiával, és bármikor jöhet ezekről hívás, egyébként egy mobil mobil hívás 180 Ft/ perc percalapon Hollandiába a Telekomnál szóval nekem szívják csak ezek az akkut inkább.

    Egyébként ha rendszeresen napi munkára (pl fotózol, navigálsz) is használod és sokat mozogsz kocsival megértem hogy kell egy jobb akkus mobil. De alapesetben egy napot kibírja a mobil, legfeljebb töltöm powerbankkal ha hosszabb útra megyek. Cserébe élevezet használni a telefont a kamerája brutál és nekem nagyon gyors is, szóval én vigyorgok amikor használom, baromi jó a kijelző, gyakorlatilag mindenben a csúcs számomra. Meg az is tetszik hogy egyedi a forma, nem tucatmobil.

Új hozzászólás Aktív témák