Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Aryon87 #24756 üzenetére

    Az üzemidő a telefonok 99%-nál örök téma. Plusz szinte mindenhol láttam valami másik hibát, amin csámcsognak folyamatosan (s7e, kameratorzítás, random restart, nem lehet hívást kezdeményezni, etc.). Mindenhol van egy réteg akik a hibák miatt hisztiznek, meg van egy másik, akik a hisztik miatt hisztiznek (ők sem jobbak semmivel). Nincs is ezzel semmi baj, csak azt nem értem, vitatkozni mi értelme? Itt van rengeteg, egymásnak tökismeretlen, arctalan ember, mi értelme folyton marni egymást?

    Lewvi: sose próbáltam meg visszamenni 5.1-re, mégis előjött a bootlop. Szóval nem jó a feltételezés.
    Amúgy én is WP-ről jöttem (735), de számomra is 1000x jobb ez a stabil Droid, pedig évekig WP-s voltam.

    Egyébként hogy írjak én is az akkuról, sokak örömére: ma nekem is megvolt a rekord, 20 óra körüli készenlét, majdnem 5 óra SoT. Ennek töredéke se volt meg eddig, brutálisan sokat lehet spórolni a manuális fényerőszabályozással... Pedig nem kíméltem, volt Youtube, chat alkalmazások, mobilnet, WIFI, rendszeres frissítése számos alkalmazásnak, és még bőven sorolhatnám is. Nagyon széo eredmény. :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák