Új hozzászólás Aktív témák

  • RomiJosy

    aktív tag

    Sziasztok.
    Új vagyok köztetek. A G2-ről jöttem egy G4 Dual 818n telefonnal. Nagy megelégedéssel használtam a telefont kb 2 hétig majd pár újraindulás után vasárnap utolért a bootlop probléma. Sajnos mivel az ,,n,,-es jelzés van a típusszám után a Váci úti szerviz közölte, nem tudják javítani mert nem kapnak alaplapot a keleti modellekhez :( rendelni sem tudnak.. gondolom bürokrácia, beletörődtem. Most annál a telefonboltnál van a telefon, ahol az eredeti tulaj megvette mert megpróbálnak intézni hozzá alaplapot.. mondtam, ha más nem lehet tőlem bármilyen széria csak hozzák vissza a telefont. Kicsit bánom azt, hogy ,,n,,-est vettem, nem gondoltam, hogy itthon nem tudják megjavítani pénzért se. Azért osztom meg ezt veletek, hogy ha valaki vásárlás előtt áll és duál sim a kiszemelt, óvakodjon ettől a típustól mert befürödhet. Ha szerencsém van és sikerül visszahozni a telefont, megírom azt is. Ha esetleg valakinek van ilyen jellegű tapasztalata megoszthatná velem.

    Csendben megjegyzem, csípem az LG-t.. mindenem LG. telefon, tv, dvd, mikró, monitor, de kicsit csalódott vagyok, hogy az itthoni vezetőség (mert gondolom ez üzleti döntés) nem intézi el annak a telefonnak a javítását, amit nem az EUban vettek..nem erre a piacra szánták. Nem tudhatom, csak tippelek de szerintem ha nagyon akarnák, áthidalhatnák a problémát pl a 818p alaplapja lehet ugyan ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák