Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varmi2

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #30989 üzenetére

    Így van, ha itt leaz, akkor várom a kérdéseket, ha lesznek.

    Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

  • Balázs1986

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #30989 üzenetére

    Én is sokat rendelek kínából, főleg pont ebay-ről és banggood-ról, 99,9%-ban elektronikát :)
    Nem arra akartam célozni a felsorolt pontokkal, hogy ez a kábel biztos vacak, csak nem ismerem, és megfogalmaztam aggodalmakat amik ránézésre ugrottak be...de ha nem valósak, simán lehet ez egy jó cucc, és marad a töprengés, hogy hasznát venném-e, aztán ki tudja, lehet rendelek majd.
    Tudom hogy ennyiért bőven van ebay-en kábel, az olcsót úgy értettem, hogy az ilyen árú kábelek nekem általában hamar meghaltak, de lehet csak én vagyok peches. Ezért is mondtam az akkor-egyszerre-többet dolgot, elvégre egyedi csatlakozás, mással nem pótolható ha mégis törne. De akkor a többet rendelésben egyetértettünk :)
    A double-sided kábel az nem úgy működik, hogy a csatlakozó közepében a NYÁK kétoldalas, és a két oldal egymáshoz képest keresztben van kimarva, így akárhogy fordítod, a-b-c-d-e lesz a csatlakozópontok sorrendje? Mert ha úgy van, akkor oda nem kell védelem. Viszont, ha igazatok lesz -és legyen- akkor piros pont az LG-nek a védelemért :K
    Mondjuk belegondolva, ha már így kitalálták ezt az okosságot, akkor alap hogy megoldották ezt.

    DJ. Ru$y + Varni: Én meg az első tapasztalatokat várom :D

    Tibor7878 FGyula30: Én automatán használom, a 6.0-ban nagyon erősre vették a háttérfényt, ahol én használom ott még 30% fölé nem nagyon ment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák