Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erwin89

    csendes tag

    válasz Meggyi001 #26130 üzenetére

    Köszönöm Meggyi a tippet, talán tud valaki valami tippet adni, amivel életet tudok lehelni belé :(
    Még annyi lenne a kérdésem, hogy nézegettem ezt a JTAG dolgot, meg valami Octoplus Box féleséget. Tudnátok ajánlani esetleg egy megbízható szervizet, ahol tényleg értenek az ilyen dolgokhoz? Zalaegerszegen lakom, de úgy errefelé nem hiszem, hogy találok valaki hozzáértőt. Ha egyáltalán ezzel meglehetne oldani... Felküldeném akár Pestre is a telefont, de tényleg valami megbízható helyre.
    Szeretném itthon, szoftveresen megoldani, de könnyen meglehet, hogy azt nem fogom tudni. Így beadni a Vodafone szervizbe nem igazán merem.

  • Exelsior

    senior tag

    válasz Meggyi001 #26130 üzenetére

    Szia. Én már próbáltam múltkor a Hard Bricket de sajnos nem sikerült felélesztenem. hasonló a megoldás mint a G2-ön. Nálam az volt a baj hogy nem portként ismerte fel hanem a szokásos Android eszközként.
    Portokát átállítottam stb.
    Amúgy sikerül volna megcsinálni. Amikor elkezdte nem tudta kiolvasni a program hogy milyen típus stb és leállt. Mikor rossz Flasht kap akkor más Boot Image-et kap a telefon azért nem töltődik vagy nem kapcsol be vagy egyéb nyalánkságok.Próbáltam A Boot Image-t felül írni azt sem sikerült. 1 hétig szenvedtem majdnem azt inkább leadtam a szervizbe. Jtag-al vissza lehet csinálni a gyárban sec pec alatt. Nem száll el az alaplap csak rossz vezérlő szoftver van rajta. Tapasztalat én is hasonló területen dolgozom. :)

    Be kell vinni nyugodtan a LG szervizbe. Ne a Vodafone-hoz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák