Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    válasz eladogeppc #13154 üzenetére

    Ez nagyon jol jott, koszi :R

    Tegnap ota hogy megnyomkodtam a Z3-at pont egy ilyen cseren gondolkodom szinten.

    - Nincs laser bemérés, picit lassabb a fókuszálás, néha nem pontos. Macro esetében észlelhető.

    Sztem itt mindegyik telo ugyanugy benazik, ha tul kozeli a fokusz pont. Ez nem hinnem, hogy felirhato mint hatrany. Mar ha ugyanarra gondolunk..

    [ Szerkesztve ]

  • Kasya

    nagyúr

    válasz eladogeppc #13154 üzenetére

    En azert a realitas mezejere hoznam a dolgokat:

    -3 nap utan minden szivarvany felho. A keszulek negativumai az osszefoglaloban ugyan ugy megtalalhato a Z3 topicban, mint itt. Korabban osszefoglaltam...
    -Benchamark eredmenyert vegyel Samut. Nem lesz relevans akkor se.
    -Tulhevules utan visszahul? Tulhevul? Az mar onmagaban is problema... csak nem a kalyhan tartod a telefonokat?
    -Melegedes eseten /mert ez lesz a jobb megfogalmazas/ a thermal throttling kikerulesere itt is van lehetoseg. De oszinten mondom, en meg throttlinggal nem talalkoztam a keszuleken /root nelkul se/.
    -Elegans kivitel elonyosebb G3-nal?...mehogy azt mondd, hogy a G3 nem ugyanannyira az. Nem mellesleg van meg par elegans keszulek a felso kategoriaban :)
    -Stereo hang elvezese ugy a legjobb ha a nyakadhoz, szadhoz teszed a keszuleket, hogy a szajuregedben/gegedben jol terjedjen hang. Amugy semmit sem er.
    -Gyari fulesben egyertelmuen a Sony az egyik legjobb. Ez mar jo par eve igy van :K

    -Aksit ki a fene cserel manapsag? A legtobbjunk meg telefont se tart meg ket evig, nem hogy aksit cserel...
    -G3 eseten se pontos sokszor a lezeres fokusz, ha vekony dolgot akar az ember fokuszalni. Sokat kell olyankor jatszani vele makro eseten.
    -Ami inkabb negativum, az a vastagabb szelei /esztetikai/

    Mindegyiknek van elonye es hatranya. Ugy tunik inkabb, hogy neked a Z3 inkabb testhez allobb :K

    no offesne, csak kiegeszites

Új hozzászólás Aktív témák