Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Sanyi.mTs #57909 üzenetére

    Már hogyne lenne érdemés, azóta is abszolút bestbuy telefon! :)
    Na és folyamatosan megy le az ára is.

    A kijelző sárgulása meg valóban létező jelenség és gyakran is van felhozva a topikban.
    Viszont nincsen logika az előjövetelében, én konkrétam játékkonzolként használom a telefont, írtó sokat nyomkodom, szóval nálam aztán elég gyakran forró a telefon és mégsem jött még elő bő év alatt a sárgulás (kopp).
    Ellenpélda is van természetesen, hogy aki kevesebbet nyomkodja, annál meg előjön.

    Későbbi szériás példányok is ugyanúgy sárgulásra hajlamosak tudnak lenni sajnos, hiszen a G3-ak is sárgulnak.

    De mindent összevetve ne riasszon el ez a tény a telefontól!

    @Gabor1092: Pedig elég gyanús a SIM baj tényleg, érdemlegeset én sem tudok erre a problémára.
    Maximum a sablonos ötleteket, beleértve ebbe a Hard Reset-elést.
    Az gyakran segít, ha bebolondul a telefon. Persze, ha úgy raktad fel a lollit-t, hogy közben csináltál már egy HR-t, akkor ne csinálj mégegyet.

    Másik sablonos tanács meg bevinni a telefont bevizsgáltatás céljából a bpi Váci úti LG márkaszervizbe, ha megoldható.

    [ Szerkesztve ]

  • fery02

    addikt

    válasz Sanyi.mTs #57923 üzenetére

    Szívesen!

    A két aggályodra meg nem tudok nagyon mit írni. :)
    Az elsőt azt nyílvá te tudod, hogy szeretnéd-e 1 év garival.
    A töltési problémákra meg remélhetőleg előbb utóbb megoldás lesz (ha már egyszer KK-en nem voltak rá pnaszok).

    Nekem a gyári 30a lollipop szodlftveren nincsenek töltési gondok.
    Egy általános 1A-s Samsung töltővel ugyanúgy 2 óra alatt tölt fel, mint ahogyan eddig is tette.
    Powerbank téren meg egy Xiaomi 10400-ast használok speciális fastcharge (ilyet bárki készíthet általános USB adatkábelből) kábellel és az is küldi rendesen a naftát a telefonba.
    Gyári töltőt nem próbáltam még ezen az új rendszeren.

Új hozzászólás Aktív témák