Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz watador600 #34530 üzenetére

    Beszéltünk már róla és vannak tapasztalatok is!
    Az Sweaks valami végett vissza fogja a kernel képességeit pedig NEM lenne szabad, mivel elvileg csak egy beállító felület hogy az adott kernel milyen beállításokon fusson, miután beállítottad vele a rendszert elvileg nem lenne szabad bele szólnia a kernel működésébe, se sajnos nem így van!

    sweaks nélkül a cpu is jobban bírja az alul feszelést, és a rendszer is simábban fut!
    De mivel Dorimanx kolléga nagyon ügyesen tette bele az stweaks -et a kernelébe, így lehetetlen törölni sima eltávolítással a rendszerből, mert minden újraindítás után vissza telepíti magát, így csak jegelni van lehetőség ami ugyan jó de jobb megoldás véglegesen ki irtani!

    Ezért kibontottam magát a kernelt és töröltem az stweaks -et belőle, meg a hozzá tartozó profilokat, és csak a default profil maradt! :K

    Sokan panaszkodtak arra is hogy dorimanx kernel el nem tölti rendesen a teló magát!
    Ezt a Fast Charge opció okozza és van akinél működik van akinél nem egyébként ez a gyári STOCK kernelben nincs ezért ott nincs ilyen probléma!

    ebben a módosított dorimanx kernelben ezt is(Fast Charge) kikapcsoltam tehát a töltéssel sem lesz gond akinél eddig probléma volt!

Új hozzászólás Aktív témák