Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz k5.20 #3575 üzenetére

    Értem, hogy mit szeretnél írni, de azért egy kicsit vitatkoznék.

    Én pl SGS2-ről váltanék, amivel a mai napig meg vagyok elégedve. Több, mint 2.5 éve használom, sajnos mára kicsit már elavult, azaz 1-2 progi lassan fut, kicsit keveset bír már az akksi, kicsi a felbontás a kényelmes netezéshez, stb. Szóval én olyan telefont keresek, ami hasonlóan hosszú ideig tud kiszolgálni, és bizony ilyen nem sok van. Tudom, hogy mit szeretnék, van rá pénzem, ki is zártam a vasak 95%-át, de azért maradt 1-2 versenyző a kalapban, így érdeklődök amerre csak lehet.
    A G2 tényleg nagyon jó, de vannak hibái/hiányosságai (mint mindennek), így a kérdés leginkább az, hogy ezekkel hosszú távon együtt lehet-e élni:
    -szabad memória: az ok, hogy most nem gond, hogy 1 Gb-ot elfoglal a rendszer, de később nem lesz kevés a 2 Gb?
    -cpu throttling: még leszabályozva is gyors, de ez 1 év múlva is elég lesz?
    -frissítések: jó ez a 4.2-es droid, de ugye nem kell 1+ évet várni 1-1 frissítésre a megjelenés után?
    -hátlap: most akkor a recsegés megszűnik magától vagy nem? (Bár a tegnapi szétszedős videó hoz egy alternatív megoldást a problémára.)
    -beszerzés: ha már szürkén kell beszerezni a 32-es verziót, akkor melyik bolttal járok a legkevésbé rosszul? Expansys?

    Szóval nálam a G2 most egyértelműen az első helyen áll, ha kijön a Nexus 5, akkor pedig a 2 közül még várhatóan novemberben be is szerzem az egyiket, de addig leginkább csak nézelődök / érdeklődök.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák