Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz #84490496 #5432 üzenetére

    A K-t néztem én is hogy frissebb kiadás, csupán még ha kicsit vissza gondolok vagy itt vagy valahol mintha valaki panaszkodott volna arra hogy a V10K-ban a gps jel folyamatosan szakad. Mondjuk Lolliban is ugyan ez a bajom, hogy van hogy kihagy a gps jel elég sűrűn, pedig már azt a kis gps hackot is megcsináltam amit itt ajánlottak, hogy a tárcsázóba a kódot beírva a rejtett menüt előhívva a gps adatokat töröltem, de jobb nem lett. :( Emlékeim szerint viszont még V10G-n nem volt ilyen GPS problémám mikor megvásároltam a készüléket. Viszont minap ugye mikor feltettem újra a Lollit a CM próbálkozás után, előtte KK-val kezdtem és a kamerát megnéztem,mert barátomnak is ugyan ez a telefonja van és nála néha elhomályosítja a videofelvételt miközben kamerázik. Olyan mint ha beragadna a zoom és nem találná neki a megfelelő erősséget, persze aztán kis idő múlva csak meg találja (van hogy 5 másodperc). Nálam ez szintén jelentkezett, igaz csak kisebb mértékben, amikor folyamatosan fókuszálni kezdett. Persze csak rövid időre próbáltam ki a kamerát mert ugye a Lolli ment most vissza. De itt problémás ugye a GPS, gyorsan is merül, pedig én kigyomláltam azért belőle sok mindent. A google alkalmazások közül is csak a gmail, a google szolgáltatások, meg a play áruház maradt meg. De ígyis gyorsan fogy bekapcsolt képernyőnél az akkumulátor. Még kikapcsolt képernyőnél is egy este alatt majdnem 10%-ot merül az akku. Ez KK-n 1-2% volt. Amúgy néztem XDA-n (igaz nyitni kell bootloadert) hogy van egy V-kernel nevezetű patchelt kernel amiben a CPU ütemezést is kis patchel kedvünkre lehet állítani. Úgyhogy talán KK-ból is többet ki lehet hozni úgy hogy az akku se merül gyorsan. :)

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák