Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz szabka83 #241 üzenetére

    Párom örökölt egy S3-ast és nekem nagyon megtetszett, akkor döntöttem el, hogy veszek valamit az Xperia L helyett. Nekem is így volt, hogy 15 ezerrel több lenne az S3, mint pl. a G2 Mini - Telenornál. Szerintem korrekt zászlóhajó volt 2 éve az S3, csak azóta már van S4, S5, szóval S3-at nem akartam venni. Meg semmi mást sem, amin nincs alapból 4.4.2. KitKat. Például Xperia M2 is 4.3-mal jön. A lényeg, hogy ugyanezek a tapasztalatok, amiket leírtál. Párom csak WiFizik, van pótakksi, minden reggel bele rakja, de estére lemerül a telefon. Alig beszél, alig fényképez, az a 10-12 óra kis jóindulattal reális. Nekem mobilnet megy a G2-n, pofázok, fotózok, Viberezek és reggel leszedem a töltőről, következő nap estig lazán elvan! Most még, de remélem később sem romlik sokat az akksija. Hardveresen simán tud annyit, mint az S3. Hiába, eljárt felette az idő. Ez meg egy kis modern telefon, kijelző majdnem akkora, de kívülről azért kompaktabb méretű. Már várom, hogy javítsanak picit a Telenoros ROM-on, mert a billentyűzetem nem teljesen kerek.

Új hozzászólás Aktív témák