Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz tecsu #67 üzenetére

    Igen, mondom!
    Más a top, és amire 5 éve csorgatták az emberek a nyálukat, na az a tudásszint már megfizethető kategóriába csúszott. Ettől még persze lehet csorgatni a nyálat a mostani high-end cuccokra, de ami 5 éve jó volt, az miért ne lenne ugyanolyan jó ma is? Ennyire szerintem nem nőnek az átlagember igényei, simán lehet venni amire vártál és már belefér anyagilag. Mert ha mindig csak a felsőkategória tudását vágyod, de az árát nem vagy hajlandó kifizetni, akkor sose lesz TV-d. Mert mire a neked megfelelő áron lesz, addigra már nem az a high-end, már nem kell...
    Én tudom, milyen TV-t szeretnék (OLED, nem ívelt, nem okos, 55" bőven elég[akár kisebb is], ha a HDR elterjed filmekben, TV-adásban akkor jó lenne, ha tudná, és a 4K felbontásnál sem kell több). Amint ez a tudásszint nekünk megfizethető lesz, akkor veszünk. Nem arra fogunk várni, hogy az akkori csúcs legyen olcsón... :N

    Üdv, pengwin

  • válasz tecsu #67 üzenetére

    Itt ő inkább arra gondol szerintem, hogy az OLED elérhető lesz pár év múlva megfizethető áron. És akkor az már elég jó lesz mindenkinek. Nyilvánvalóan mindig van csúcstechnika, amire lehet vágyni , mert nagyon drága és elérhetetlen az átlagembernek. De azért vannak olyan technikai szintlépések, amik ha begyűrűznek az otthonokba, az mindenkinek jó.

    Tévé, színes tévé, videómagnó, stb. Nyilván mindig is volt csúcs meg hiperdrága videómagnó, de azért az már tök jó volt, amikor már bárki tudott venni videót, ha akart. Szerintem sok plazma rajongó ugyanúgy van az OLED-del, hogy ez végre ismét opció lesz egy számukra elfogadható képet adó tévére, mivel az LCD-vel nem elégedettek. Vagy gondolj az SSD-re. Még mindig van belőle iszonyú drága/még gyorsabb, de azért már egy 128GB-os teljesen elérhető akárkinek, és nem is kell több annál, hogy felgyorsuljon a számítógéped.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák