Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz alevan #6 üzenetére

    Na egy kis GPGPU acceleration-t én is elviselnék Excel-be és Access-be, bizonyos esetekben jelentős gyorsítást lehetne elérni, de erre kicsi az esély jelenleg, még a MS SQL Server se támogatja az acceleratorokat.

    Ezeket a KuTools féle tool-gyűjteményeket nem nagyon csipázom, mert általában az összes funkciónak kb 1-2%-a olyan, amire azt mondom, hogy hasznos, a többi mind olyan dolog, amit vagy alapból is meg lehet oldani az excelben (ha nem egy, akkor két vagy három kattintással), vagy pedig számomra teljesen haszontalan funkció :)
    Szóval inkább csak ne integráljanak ilyesmit.
    Most végignéztem ennek a KuTools-nak minden funkcióját, egyedül a sort worksheets funkció az, amit tud, és régóta hiányolok az excelből, mindig makrózással kell megoldanom.

    Van persze nekem is egy halom dolog, amiket szeretnék az excelbe, de azoknak a többsége egyik ilyen tool-gyűjteményben sincs benne. Ha pedig a Földön mindenkinek a kedvében akarnának járni, akkor eléggé átláthatatlan (nameg instabil és lassú) lenne az egész excel, így is gyakran a bőség zavarában vagyok, és az veszi el az időm nagy részét, hogy kiválasztom az adott probléma 3-4 különböző lehetséges megoldása közül a legoptimálisabbat :)

Új hozzászólás Aktív témák