Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz alevan #19 üzenetére

    Számtalanszor leírtam már, hogy a windows/installer könyvtár tele van az office frissítések .msp-ivel, ahogy King unique kolléga is tapasztalta, ez a tömeg tűnik el, amikor unistallálod a pakkot, ennyire terheli az SSD-det az office.

    #18: 2013 licenszem van még az egyetemről, nem szándékoztam más office csomagért fizetni. Tartok tőle, hogy a LO kompromisszumai nem lesznek emészthetők, pedig nagyon szimpatikus a kicsi-könnyű progi.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • King Unique

    titán

    válasz alevan #19 üzenetére

    Igen, lehet ekkora, ha csak néhány összetevőt raksz fel, de WU előbb-utóbb akkor is meg fogja enni tárhelyet... Illetve azt vettem észre, hogy hiába rakok fel kevesebbet, ugyanúgy felajánlja a többihez is a javításokat havonta.
    Illetve ha SP1-es telepítő, akkor annál kevesebbet tol rá egyszerre, vagy lehet azóta már néhányat visszavontak és nem rakja fel újra.
    Nálam sima 2013-as volt (több összetevővel), SP nélkül, na az mire lefrissült + havi 0,5-1 GB WU, addigra simán felemésztett néhány GB tárhelyet.

    (#21) azopi74: nem Office mappa mérete a lényeg, hanem a frissítések által levett össz tárhely csökenés, vagy nálad talán csak havi 100 MB jön?

    (#25) t72killer: nálam 8.1 alatt nem látja a TC és fájlkezelő se, pedig be van jelölve a rejtett fájlok mutatása, csak, ha címsorba beírom, akkor jelenik...amúgy csak 991 MB, mert már nincsen fent a 2013-as + persze azóta lement pár lemezkarbantartás... :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák