Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz Blizzardking #2796 üzenetére

    Köszi már jön lefelé. :K
    Rápillantok majd újabb e mint az enyém ami fenn van.

    Amúgy most hogy 2 telefonon gyári romot használok, már nem értem ezeket az andrea, lewa, miui, egyéb romokat, persze ha továbbra is szépen hiba nélkül futnak amiket most feltettem. :)
    Custom romok ugyanúgy tele vannak mindenféle vacak alkalmazásokkal mint a telefontársaságok telói. Mielőtt be lakja az ember kell egy nagytakarítás.
    Aztán telerakják hibákkal mert így sikerül gondolom.
    Igaz van egy kis magyar nyelv, de magában az androidban nincs olyan sok beállítási lehetőség amiért fontos lenne a magyar nyelv. A telepített alkalmazások meg úgy is magyarul futnak ha feltelepíti az ember a moreLocal2 őt.

    Persze olyan alap stock romot nem csinál senki amin tényleg csak az android van, meg az alap alkalmazások. Így azt is csak törölni kell de aztán nincs vele sok baj. ( eddig :) )

    Hm nem kell nekem mindent értenem. :N
    Gondolom ennek a hátterében is érdekek húzódnak.

    Amit viszont nem találok még azóta sem a fejlesztői menüm bővített változata. Mindenhol csak azt a vacak build 7 szer nyomd meget találom. Már a gravityt is telepítettem, de a "fejlett fejlesztői lehetőségek" pipa sem segített. Viszont akkor már beállítottam vele mindent had szóljon.

    Eddig a proxi is megy de ezt nem kiabálnám el. Nem kapcsoltam be a power gombot sem. Kemények vagyunk. :)

    Nyomi kis átlátszó képeim háttere fekete ahogy szokott, ez már így megy nyugdíjba azt látom.

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz Blizzardking #2796 üzenetére

    Neked is az andrea féle alap rom van meg.
    Legalább nem kell újratelepítenem. :)

  • Haliboy

    csendes tag

    válasz Blizzardking #2796 üzenetére

    MIUI teszt beindult! :) (picit felidegesített az andreában az állandó "hálózati zavar", mert sokat használom BT kihangosítón, adatkapcsolat mellett. Sajnos, nagyon sokszor dobta el a hálózatot. Ha 2G-n használtam csak, akkor néhol a telenornál néhol lefedettségi gond volt...szoval eléggé zavart. Szobában használva viszont nagyon szépen működött...de ha egyszer kocsiban többet használom :) )
    Eddig nagyon tetszik a MIUI, persze még csak ma tettem fel...még nem teszteltem "autóban"
    Meg igen, sajnos a magyarítása azért nem teljes, de az angol nem okoz problémát, így nekem ez a angol/magyar verzió is elfogadható :)

    Van még egy pár beállítás, amivel ismerkednem kell, mert valljuk be, ebben picit (na jó, nagyon) sok a beállítási lehetőség. De amúgy a designe tetszik...pláne NEXT luncherrel :)

    Viszont van benne egy pár nagyon-nagyon-nagyon jó funkció. Most hirtelen nem tudnám felsorolni, csak azt tudom, hogy mikor rájöttem, hogy úgy működik, rájöttem, hogy bár eddig nem ismertem, de hiányzott

    Szóval meglátjuk.

    Valami miatt nálam a SU nem működik, így az xposed sem telepíthető, mert nem kap root jogosultságot :S
    De eddig még nem érzem, hogy nem tudok nélküle élni...persze a MIUI néhány funkciója nélkül is éltem...eddig :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák