Új hozzászólás Aktív témák

  • glovasi

    tag

    Sziasztok!

    A kb 2 éves S750-em elkezdett fura dolgokat csinálni:

    1, A legnagyobb bajom, hogy a mikrofon halk, azaz akivel beszélek az nem hall engem, mintha a szoba túlfeléből beszélnék. Van erre valami megoldás? Azt mondta egy ismerősöm, hogy ez Lenovo betegség. Ez igaz? Valami megoldás, pl belső szoftveres mikrofon erősítés?

    2, A hívás felépítés nem működik úgy, ahogy kellene. Amikor én hívok vagy ki se cseng, vagy mikor felveszik akkor olyan mintha egy fuldokló mélytengeri búvárral beszélnék, és 10 mp után meg is szakad. Ezután indíthatom újra a telefont, mert azon a SIM-en már nem tud se kimenő se bejövő hívást indítani. Úgy csinál, mintha lenne térerő, még mobilnet sávszélt is "imitál" (a Zemplénben egy völgyben kétlem, hogy lenne +H minőség), közben meg elérhetetlen vagyok.

    3, A 2 sim közül az 1-esen levőt, ami a 2G és 3G netért felelős és ezen is netezek, sokszor eldobja, és meg se találja. A másikon full térerő, Bp közepén vagyunk, de az 1. sim lehal.

    4, Ha az 1-es SIM-en netezek, akkor a 2-es SIM-en levő számon nem tudnak hívni.

    Lehet, hogy az 1-es SIM foglalata döglött meg? Vagy csak kiült a kínai minőség?

    Előre is köszi a segítséget, mert nem szeretném még lecserélni, de ha ez így megy akkor kénytelen leszek.

    Andrea rom van rajta, sima Lenovo launcherrel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák