Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz afb #2799 üzenetére

    Talán semmi köze.
    Új cég új érdekekkel. Szerviztámogatás is csak a saját készülékeire van.
    Nem a lenovo jött hozzánk, csak egy itteni kereskedő lépett a színre.
    Legalább is amit eddigi innen onnan halottak sugalnak.

    Ha csak nem kezdenek el itthon is s750 et forgalmazni, nekünk ebből hasznunk nem sok lesz.
    Szegény telónknak még rendes oldala sincs és nem szerepel még a lenovos S kategóriás telók között sem.
    Kicsit mostoha gyereknek érzem én, és nem a cég zászlós hajójaként tündököl. :)

    Viszont amit tapasztaltam hogy átlag felhasználás során, azonkívül hogy trendi az újabb android, nekem nem volt sok különbség 4.2.1 től 4.4.2 ig. Azt többször hallom, hogy mindegy csak stabil legyen.
    Persze hangzatos ha kitkat fut a telón, de ha nem az a célcsoport akkor meg megint felesleges frissíteni a romunkat mert tulajdonkép hibátlan. Sokan meg azt sem tudják mi az a kitkat, és ez a normális. Mondjuk ha az értesítő sávban az óra színét megváltoztatnák, már úgy érezné az ember hogy frissített romot kapott. :)

    Aztán van aki buherátornak született mint mi akkor ezt megoldja, azok akik meg buherátor beállítottságúak de kevés a fifikájuk hogy megoldják maguknak, olyan pici célcsoport hogy nem éri meg rájuk fejleszteni a gyártónak.

    Szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák