Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Penge_4 #20 üzenetére

    Az Opera egy viszonylag korrekt cég

    ha a viszonylag szócskán van a hangsúly, akkor talán még oké a mondat. de az a cég, ami külsősként rohan az EU-hoz, hogy "eubácsi a májkroszoftnak több labdája van mint nekem, tessék elvenni tőle" na az a cég k*rvára nem korrekt

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #23 üzenetére

    "Ez már tényleg vicc, savanyú a szőlő kategória..."

    ez mondjuk tényleg vicc, amikor a 2,4%-kal bíró, ötödik helyezett mondja.

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #20 üzenetére

    "Nem is lenne jó, ha nagy lenne a piaci részesedése: - Felhígulna a userbázis, ezáltal a legértelmetlenebb ötletek is megvalósulnának, amivel tönkretennék a böngészőt."

    erre akartam reagálni, csak lemaradt. ugyanott tartunk, ahol a Linux esetében. van a rajongótábor, akik személyes sértésnek veszik, ha a világ nem foglalkozik velük, mert annyira elhanyagolható a jelenléte a terméknek. amikor viszont szóba kerül, hogy milyen módszerekkel lehetne népszerűvé és elterjedté válni, ugyanazok a kőfanok tartanak be és hadakoznak, hogy de akkor felhígul meg butabarát lesz meg tönkremegy.

    namost ezek után az én meglátásom szerint két dolog lehetséges: vagy abbahagyjuk a rinyálást és elfogadjuk, hogy az exklúzívitásért cserébe nem minden fog tökéletesen (együtt)működni kedvencünkkel (és itt most nem csak a weboldalak szabványkövetéséről beszélek, hanem a népszerű pluginek és webes szolgáltatások támogatásáról), vagy szintén abbahagyjuk a rinyálást és elfogadjuk, hogy előbb-utóbb minden faszán működni fog, ennek viszont az az ára, hogy a szoftver bizonyos szintig lebutul a tömegfelhasználók szintjére.

    ez utóbbira írtam egyébként korábban, hogy akkor csinálnák jól, ha erőteljes újratervezésbe, majd marketingkampányba kezdenének, ahol kiemelnék a program egyszerűségét és letisztultságát, valamint azt, hogy ennek ellenére, akinek szüksége van rá, rejtett ctrl+alt+shift+tab+scroll lock+F12 kombinációval előhozhatja az összes beállítást, ahol ronggyá alakíthatja az egészet. csak tartok tőle, hogy nem így lesz.

    #35 Kopi31415: te lehet, de én erről az Operát is megkérdezném. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák