Új hozzászólás Aktív témák

  • LGLuke

    őstag

    válasz Rive #113 üzenetére

    A szándékosan szóba bele lehet kötni, csak itt megint visszautalnék arra, hogy a per tárgya az elkövetés. Én meg azzal védekezek, hogy nem követtem el. Neki meg azt kell bizonyítania, hogy minden adat a rendelkezésemre áll azzal kapcsolatban, hogy meggyőződhessek a szoftver legalitásáról, azaz szándékosan töltöttem le.

    Everest program: hülyeség amit írsz, már ne is haragudj. Ingyenes szoftver. Megvan 600 másik helyen, nem csak a készítő weboldalán, sőt rengeteg olyan program van, amit máshonnan lehet letölteni legálisan, nem a készítő oldaláról, mert nincs hozzá szerveres kapacitás. http://sourceforge.net/ ismerős??? de CCleaner szoftvert máris hozom példának.

    Amennyiben másik weboldalról szeded le, honnan értesülsz, hogy fizetős lett, főleg, ha eleve crackelt állományhoz jutottál hozz? Fel sem merül benned, hogy fizetőssé vált. Ezért nem is felelhetsz.

    Az EULA és a szoftver hitelességét felhasználóként nem kell vizsgálnod. Bármelyik szoftvert bárhonnan, bármikor letöltheted. Igazságügyi szakértő és bírósági dolgozók egybehangzó véleménye alapján. Megkérdeztem, igen most!

    Amíg nem telepítesz egy illegálisan beszerzett szoftvert, nem vagy büntethető, ez a bírósági joggyakorlat.

    Itt zárjuk le, mert felesleges győzködi egymást. Én hivatalos forrásból tudom, Ti meg okoskodtok.

Új hozzászólás Aktív témák