Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #16820480 #13 üzenetére

    valamiből finanszírozzák a live! rendszert is

    Nem belőlem, szerencsére. Illetve belőlem, csak nem közvetetten, az adataim eladásából, hanem közvetlenül, abból a pénzből, amit én a zsebükbe teszek. Illetve természetesen megkapom a médiumokon keresztül a reklámokat, ennyi.

    rendelkezésre áll náluk is egy adatbázis, amit adott esetben mondjuk a kormány megpróbálhat számonkérni, ahogy a google esetében is megpróbálhat.

    Hidd el, legkevésbé a kormány érdekel. Legjobban az érdekel, hogy a kontaktjaim ne amiatt kapjanak a születésnapjukon a munkakörükhöz megfelelőnek talált akciós kocsireklámot, mert én felszinkronizáltam a Google-nek.

    itt megint több embernél ilyen zsigeri gyűlölet van, attól tartok.

    Nem zsigernyi gyűlölet, hanem arról van szó, hogy a Google a legkisebb bizalmamat sem élvezi - nekem már a StreetView-vel produkált kiskirálykodó stílusuk is kivágta a biztosítékot, a többi fiaskójuk meg csak hab a tortán.
    És szó se róla, nem arról van szó, hogy teszem azt, a Microsoftban megbízom. Arról van szó, hogy az üzleti metodikában bízom meg. Az MS a pénzemre hajt, a G az adataimra, mert abból csinál pénzt.

    szerk.: Azt most hagyjuk, hogy egyébként tényleg nem bírom azt a fajta bon ami-skodó cégimázst és stílust, amit a Google magáról kommunikál.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák