Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz Teasüti #32 üzenetére

    Ez nagyon jól hangzik, de eszméletlenül nehéz.
    Amíg a valóságban ismered a haverodat, tudod hogy mier mutat akkor is, ha mögéd mutat, a kapzsi "haverod" meg amúgyis csak a pénztárcára mutat, addig a gépnek semmi plusz infója sincs.
    Tehát amíg a valóságban egy gesztust pontatlanul is elvégezhetsz, a másik a titeket körülvevő infókból már tud adni egy előzetes becslést, hogy mit szeretnél csinálni, és ezáltal rá tud jönni, hogy mit akartál mutatni (nem tudom, hogy ez a mondat magyar volt-e).

    Tehát a probléma az, hogy hiába tanítasz be egy gesztust, azt reggel, fáradtan máshogy fogod elvégezni. Amire persze lehet tanuló módszereket alkalmazni, csak elképesztően nehéz.

    De valóban az lenne a király, ha ez működne. Mindenesetre a Leap nem tűnik rossznak, a Kinect-et meg talán a M$ pénze keresztülnyomja az azt nem megvenni akaró tömegeken (M$ mostanában nagyjából mindennel ezt csinálja, de amíg a profitja Magyarország éves GDP-ével megegyezik, addig meg is teheti)

  • Radeon_5

    aktív tag

    válasz Teasüti #32 üzenetére

    Az eger sem mukodik ha bena vagy, es az sem tanulja meg a mozdulataidat. Ha van egy uj dolog, ahhoz a felhasznaloknak is alkalmazkodni kell valamennyit, nincs mese.
    Persze a de facto (esetleg de jure), vagyis kialakult fix interakcios szabalyok meg nincsenek keszen, ahogy a touch screen-nel ez mar tobbe-kevesbe kialakult.
    Mindenesetre szerintem ez nem fogja kivaltani az egeret es a billt, en teljesen mas alkalmazasi teruleteket kepzelek el neki, meg mindig ezt mondom. Az API doksit mar elolvastam, tok egyszeru, ugyhogy el is kezdek jatszani vele, ha valakinek vannak jo otletei, johetnek, mit csinaljak :)

    Son of a Bit

Új hozzászólás Aktív témák