Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Raysen623 #19 üzenetére

    Kapásból mondok neked 4-5 olyan MMO-t, amely havidíjról freemiumra váltott, sikeres (anyagilag sikeresebb, mint előtte) és nincs tele idegesítő módon vérpistikékkel.

    A hírhez: 3 tényező is összejött, amik mindegyike csapást jelentett az aktív előfizetői létszámra:
    1. nyár van;
    2. kieg vége van, amikor az átmeneti időszakban vagyunk: még nincs itt az tartalom, de már lehet tesztelni, viszont emiatt a live realmeken nem nagyon van mit csinálni;
    3. Diablo III.
    A Mists szeptember 25-i megjelenése a Q3-as számokat tönkre fogja vágni, mert azok szept. 30-ra vonatkoznak majd. A Q4 kicsit tisztábban jelzi majd, hogy a Mists a jó irányba tett lépés lesz-e, vagy sem.

    szerk: #3: én azokat nem értem, akik fps-ekkel játszanak :U Ettől még nem kezdek el trollkodni a velük foglalkozó topicokban (legalábbis általában nem :DDD). A WoW-val viszont vélhetően mindaddig játszani fogok, amíg jut rá pénzem és létezik a játék.

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Wolverine

    félisten

    válasz Raysen623 #75 üzenetére

    Egyértelműnek egyértelmű, de én arra utaltam, hogy ha egy havidíjas játék freemiumra vált, akkor te azonnal abba is hagyod. Több játékkal is játszom, ami fizetősnek indult és ingyenes lett (Champions Online, Star Trek Online) és nem látok színvonalesést. A fejlesztési irányuk kissé módosult, de ez minden játéknál előfordul.
    Az általad említettek általában azzal jönnek, hogy ha f2p lesz, akkor kipróbálják. A legtöbben ezután sem változtatnak a hozzáállásukon és nem is játszanak sokáig az adott MMO-val, de mindig akadnak páran, akik rájönnek, hogy ez nem is volt olyan rossz.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák