Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Wolverine #47 üzenetére

    Igen van olyan játék ami sikeres miután f2p lett, főleg mivel előfizu alatt senki nem játszott velük szinte.....a semmihez képest a valami persze hogy siker.
    A TOR esetében viszont épp fordított volt a helyzet: volt valami amiben volt lehetőség és ebből lesz majd semmi.
    Miből gondolom ezt: elég sokan vannak olyanok akik az f2p eljövetelekor befejezik a játékot és kész. Köztük én is, mivel nincs kedvem olyan barmokkal játszani akik azzal a véleménnye kezdték hogy szar a játék de ha ingyenes lesz akkor majd jön. Ha szar a játék akkor mitől lesz jobb ha ingyenes? Nem. Ezek az emberek betegek akikkel egysterűen nem lehet mit kezdeni. Aki pedig ilyen a valóvilágban az nem viselkedik másképpen a játékban sem. Márpedig lesz majd ott is rinya bőven, de sebaj: legalább átmegy vagy visszamegy játszani mással (pl.:wow) és kész.

    (fenti írás csupán vélemény mely bőven elfér a tiéd mellet is, nem cáfol csupán kiegészít szerintem)

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Wolverine #74 üzenetére

    Nem értem mi abban a nem egyértelmű amikor nincs pénzem ezért nem veszek meg valamit, vagy nem fizetek elő?! Voltam már minden fajta helyzetben, több játékkal kapcsolatban is. Játszottam már f2p-vel is, de sajnos nem hozta az elvárásokat, a tartalmat meg nem abba az irányba tolták ott sem amitől jobb lett volna a játék. Ergo az f2p nem garancia arra hogy jobb lesz a helyzet.....Mi ebben az extrém?
    Én csupán azokra utaltam akik szerint van egy MMO ami sokaknak tetszik és játszanak vele, mire jönnek páran és simán lefikáznak mindent, hogy mekkora szar az amivel más játszik. DE ha majd ingyenes lesz akkor ő is játszik vele. Szerinted ez vélemény? Ha valami olyan ami nem tetszik akkor én azzal akkor sem fogok játszani amikor ingyenes lesz......
    Mi ebben az extrém?

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • remington2

    senior tag

    válasz Wolverine #74 üzenetére

    szvsz reszben igaza van. pl egy wow gamecard ~7000 huf, cserebe jatszhat 60 napot egy durva tartalommal biro vilagban, amely no1 a maga nemeben.

    f2p eseteben meg van pl. a tankos mmo vagy a nfs world, amegy f2p. viszont ha jatszani is akar es nem hetekig sz*pni a direkt fizetesre terelo jatekrendszerben, akkor vesz egy fain tankot/kocsit, ajanlom figyelmedbe a löwet, 12000 arany, az az eu szerveren cca 50 euro, es ezert kap 1, azaz 1 tankot, amellyel utana mehet a pistikek köze bolondozni, mert ez az mmo annyibol all, hogy random mapra random embereket osszehajigal, oszt jonapot. // regebben egy sima jatek multija volt ilyen, amiert most lehuzogatnak penzert //

    Content 0, legalabbis ennel a ket mmonal, lenyegeben egy sima multiplayernek mondhatok, amin orrverzesig lehet az uncsi versenyeket nyomni, tank vagy auto egyre megy. most ehhez kepest egy wow content hat eg es fold, arban es minosegben is. persze vannak korrektul meghuzott hatarok is, szerintem a star trek online eseteben, de a többsege az mmo-knak ilyen "de cool penznyomdaja van a szomszednak, mi is, mi is!!!! " generatorbol kidobott, ollozott, rohadtdraga, de cserebe 0 tartalmat es minoseget (aki ismeri a wotot meg a bugjait, az tudja mirol beszelek) kinalo "szuper jatek". Ezek es egy havidijas mmo eg es fold, foleg a wow eseteben.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Wolverine #105 üzenetére

    Igen NE is ezért nem jött be, pedig shadowmeld egyik legjobb racial :)
    Panda, tauren, gnome, goblin ezek nálam soha nem lesznek komolyan vehető fajok.

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Wolverine #109 üzenetére

    A troll-nak jó a röhögése de ennyi :)
    Ami szerintem a legjobb azaz undead majd, orc, human, dr.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Wolverine #103 üzenetére

    A challenge mód sokaknál megy a kukába a többi timesink dolog mellé, mint petek, mountok, napi questek, transmog item vadászat, achik gyűjtése. Ez mind csak azért került be játékelemként a játékba, hogy a kevés érdekes tartalmat valahogy kompenzálják azok számára akiknek bejön a teljesen haszontalan gyüjtögetés, legyen az bármi, repu, pet, mount, title, achipont.

    A PvP akkor lenne újra jó, ha kivennék teljesen a resiliencet, vagyis a PvE és PvP gear nem különbözne ennyire drasztikusan. A resilience előtt is volt PvP gear és hasznos is volt, de nem zárta ki a PvE orientált playereket a PvP-ből. A classokat pedig nagyon komolyan megváltoztatják, skilleket vesznek el, nagyon erős skilleket adnak, a talentes skillek pedig teljesen kiegyensúlyozatlanok classonként. Van amelyik class 6 brutál erős pvp skillt is kirakhat talentből, más class meg csak mondjuk 2 gyengét. Ebben mi a kiegyensúlyozott?

    Az, hogy nem mennek normál és heroic raidbe az emberek, megint a Blizzard hibája, legalábbis ha a Cata indulást megismétlik, ahol a normál content túl nehéz volt, a később bemutatkozó LFR meg nevetséges és majdnem ugyanolyan gear jött onnan. Az LFR-t arra találták ki, hogy a casual playerek is lássák a raidbossokat. Az ötlet jó volt, a megvalósítás pocsék. Túl hamar nyitják az LFR-t, túl erős a drop, túl könnyű a harc. Olyan különbség van a normál és az LFR között, hogy a tömeg nem is próbálkozik az előbbivel. Bemegy LFR-be és pár hét után megint csak a farmolás marad (gold, repu, mount, pet, achi, szóval minden ami kb. annyira szórakoztató, mint a rizsültetés)

    Szerintem az LFR akkor lenne jó, ha azt hozná, ami a célja volt. Lássa a casual a raid tartalmat, pont. Azoknak akik komolyan raidelnek az LFR olyan, mintha a moziban a film előtt elmondanák, hogy mi lesz a film vége. Az LFR-t a normál mód nyitása után legalább 2 hónappal később kellene nyitni és akkor se easymod, fatloot formában. Vagy maradjon ez a könnyű harc, de akkor ne legyen loot, csak valami pont, vagy maradjon ez a szintű loot, de legyen majdnem olyan nehéz a harc, amilyen a normál. Ne legyen olyan taktikás, de lehetne legalább dps race. Ja és engedjék trashfight közben is a kicket, mert most a leecherek nagy előnyben vannak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Wolverine #122 üzenetére

    Lényegtelen, hogy alapstat lesz a PvP defence és a PvP power, amíg a PvP gearben sokkal könnyebb PvP-zni, addig csak azt érik el, hogy nagyon sokan nem pvp-znek majd, mert nem lesz idejük kifarmolni mind a két fajta geart. Azért meg nem fog bemenni BG-re vagy arénába, hogy feltöröljék vele a padlót. A casual playernek időhiány miatt választania kell, hogy raidel, vagy pvp-zik. A BC előtt viszont érdekes módon a mindenki nyugodtan bemehetett BG-re, mert nem létezett resilience. Több staminája, több armorja volt és pvp orientált szettbónusza, cserébe nem volt rajta hit, spirit, defense és olyan statok, amik egy raidernek hasznosak. El volt választva a kétfajta gear, de nem ilyen drasztikusan. A resilience helyett elég lett volna betenni BG-kre egy sebzéscsökkentő debuffot, mint a sunwell radiance vagy a chill of the throne volt instákban.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák