Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz SzlobiG #81 üzenetére

    Nem a tényekről beszéltem. Te tényleg annyira hülyének nézel, hogy a számokat vonom kétségbe? Én az olyan ferdítésekről ejtettem szó, mint "a 10 milliós számról egy negyedév alatt csúsztak vissza 9 millióra" - persze, ez is tény, de azért a valósághoz hozzátartozik, hogy közben megjelent a Diablo III. Mintha azt mondanánk, hogy január 31-én, hogy az elmúlt két hónapban visszaesett a jégkrém fogyasztás. Mi lenne az ember első reakciója? "Na ne mond, tényleg?" A közlés nem teljes körű.

    Következő ilyen: "ha ez a trend tartós maradna, 2014-re mindenki távozna" - ha nagymamámnak elsődleges férfi nemi jellege lett volna, akkor nagyapámnak hívtam volna. Ha a Call of Duty: Black Ops 2-ből annyi fog fognyi az első hét minden napján, mint az első napon, akkor minden rekordot megdönt előre 40 évre. Erről is lehetne írni egy pont ugyanilyen információ dús művet.

    Aztán: "teljesen ingyenessé tették a Star Wars: The Old Republic nevű játékot" - ha már bezárójelezték mögé a magyarázatot, ami gyanítom utólag került oda, akkor mi a frekkért nem lehetett normálisan megfogalmazni ezt a részt? Vásárló csalógatóként az MMORPG sztorija egyedül végigjátszható lesz. De a többi tartalom, mint a PvP, vagy a társas küldetések gyakorlatilag használhatatlanok. A hivatalos oldalon van erről egy táblázat, kb két másodperc rágoogle-özni.

    Aztán: "A másik – inkább értékelhető – kifogás, hogy a Blizzard nem reagált kellően a konzumer hardverek összetételének változására: a WoW Macen vagy PC-n játszható, táblagépen vagy okostelefonon nem" - ha bármikor lett volna erre precedens, akkor azt mondom oké, van értelme felhozni, de nem volt.

    Magukkal a tényekkel természetesen felesleges szembe menni, a három hónappal ezelőtti állapotokhoz képest 1.1 millióval csökkent az aktív WoW előfizetők száma. Ez tény, ezen ha akarnék sem tudnék változtatni.

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák