Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz stefi76 #274 üzenetére

    Jó de ezzel senki nem is vitatkozott, hanem azzal hogy vannak akik szerint kinőttük az evolúciót, így mesterségesen kell továbblépni aminek egyik lépése a nemek közötti különbségek felszámolása.
    A paradox az egészben hogy a különbségeket fel kell számolni, de azért egy nő maradjon szép nőies, egy férfi meg azért legyen férfias mert hát a szexualitás az nagyon fontos, sőt a szexualitás soha nem volt olyan fontos mint manapság amikor mindenhonnan az ömlik ránk. És ugye ehhez női nemi hormonok és férfi nemi hormonok kellenek, amelyek a viselkedést jelentősen befolyásolják. Aki meg azt hiszi hogy a hormonok hatását felül lehet írni neveléssel az őrült.
    Azt el tudom képzelni hogy neveléssel valamilyen szinten a hormonokat is lehet befolyásolni. Sőt, hosszú távon neveléssel és némi beavatkozással csökkenteni a különbséget (társadalmi szinten csak a nőiesebb férfiaknak engedni a reprodukciót, a maszkulinokat közvetetten ellehetetleníteni, így elkezdődik egy mesterséges szelekció az alacsonyabb tesztoszteron szintű férfi irányába). Az a kérdés ki akar ilyen társadalomban élni, mert én biztos nem. Én szeretem a szép feminin nőket és utálom a nőies férfiakat. Éljenek ezek a genderisták ilyen kollektívában én biztos nem fogok.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák