Aktív témák

  • Chaser

    titán

    Ezen esten levetem eszperente remekem, mellyel eme versenyt befejezem. Remek hetem lett, nem neheztelek. Egy kender termett mellettem, melyet nem ettem meg, keservesen kellett elszelelnem mellette, mert kergettek. De nem leltek meg, megmentett egy kedves nemes. Lelke szeretetteljes, mely engem felmentett tettem terhe mellett, melyet nem nevezek meg, mert kellemetlen lenne nektek. Ne nevessetek, ez nem mese, egy gebe teve szerepel benne, mely nekem nem felelt meg szellemes versenyre. Kerestem helyette egy levelet, mellyel lefestettem egy tehenet. Remek lett, rengetegen lestek, lelkendeztek. Lekezeltek, zene lett nekem, el nem feledhetem. Tehenem helye nem lett felesleges, lehengerelt embereket, gyerekeket. De nem fecsegek, veszett fejsze nyele lenne. Megkeresett egy menet, festek-e egy verebet mely repked? Nem tetszett eme terv, elvetettem. Kedveszegetten elmentek, kerestek helyettem egy kerge mestert. Nem kellett nekem rengeteg retek, de ettem rendesen. Meggyet szedtem, de nem kerestem vele, mert megbetegedett egy rekesszel. Szedren kerestem egy centet, mert egy szemet vettek. Szemem bekentem egy tekercs enyvvel, meg kellett tennem, mert belekentem egy legyet. Eme hetem eredete ez, ne legyen kellemetlenebb nektek se.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák