Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz dekoninck #43 üzenetére

    hogy a net lehetne a jövő az viszont biztos és ha belegondolsz kismillió olyan meló van amit otthonról is lehet lehetne végezni és nem ként autóba ülni minden nap hogy bemássz a melóba, megteteszett egy film zele miegymás a boltba. nem azt mondom hogy kockuljon be a nép és neten rendeljem vegyen töltsön mindent, de valahogy lehetne ennek jobb módja is, ha ennél 10x nagyobb lenne a sávszél akkor is lehetne vele értelmes dolgokat kezdeni. volt anno egy tanulmány hol máshol mint amerikában hogy mennyivel lehetne többet spórolni ha nem irodákat bérelnének, ha akinek nem kell bemenni mert online is meg lehet oldani a parát akkor jelentősen csökkenne a dugó, a benzin fogyasztás, a szennyezés és a többi. nem is beszélve arról hogy a céges gépeket is ki lehet váltani amiket nem csak nálunk szeretnek bekapcsolva hagyni az alkalmazottak, otthon lehet nem menne 24/7ben... a jövő tényleg ez kellene legyen szerintem de már nagyon messze vok a képkeretektől :B

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz dekoninck #54 üzenetére

    Jut eszembe #2, pár hete láttam itt Japánban hasonló képkereteket, a képminősége az összesnek kritikán aluli volt. Nem dzsunkaboltban jártam, ezektől a kacatoktól 3 méterre többszázezres Nikon, Sony, Canon DSLR-ek, objektívek, egyebek sorakoztak, megjegyzem, mind kipróbálható; 1.5 méterrel pedig az összes létező kompakt gép ott figyelt. Na mindegy, részemről ennyi.

  • X@b3e

    addikt

    válasz dekoninck #54 üzenetére

    Sajna azt sem te, sem pedig én nem fogjuk megtudni ;)

    ... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

  • HaGii

    tag

    válasz dekoninck #58 üzenetére

    és minél több falevelet látunk a gépen, annál kevesebbet a természetben :O

    "-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

  • #56573440

    törölt tag

    válasz dekoninck #58 üzenetére

    az a baj hogy nem a túracipő vagy az autókról volt szó, hanem elektronikáróll. ott lehet minőséget venni de sok esetben minek? mert 2x olyan drága mint az említett dvd felvevő? tényleg megéri mert akár 20 évig is megy, de kitötölheted mert itt a hd-dvd meg a blu-ray és nem fogja olvasni. ha netán kimész külföldre és ne adj isten nem olyan a régiókódod akkor nem olvassa? vadásszak "- " os lemezt mert mást írni nem hajlandó? tv dettóban most mit vegyek? 4 éves CRT megvan és penge a képe de nincs hdcp még 1-2 év sem kell és tele leszünk filmekkel akkor mi van? jó hogy menne tovább is nem is dobom ki de akkor is venni fogok újat. PC szinten is ez van. nekem nem kell annyi kraft, sőt downclockolva alulfeszelve fut és így alig eszik, de sok esetben kell a kakaó. hogy te meg én nem játszok attól még sokan szeretnének. hogy játék az nincs, legalábbis olyan amit annak neveznék az megint más kérdés, de én nyáron sokszor elküldem az @nnyába a céges gépet amikor jópár progi futtatása közben nem bírta az iramot, akkor egy q6600 kellett volna nem egy sempron, és nem 12 órát dolgoztam volna vele hanem 4 et sem.

    Ésszerűen lehet venni olyanokat hogy erősítő meg hifi cuccok meg telefon, de ami szórakoztató elektronika az ilyen volt és ilyen lesz. ami annyira pörög mint ez az ipar abban 4-5 évente kell váltani ha van rá igényed, mint pl nekem az lcd tv-vel. persze mindent ki lehet váltani valamivel. nekem is a pc lesz a dvd lejátszó, felvevő, tuner és médiaközpont, nem veszek még egy célgépet alá ha már megvan rajta minden kimenet ami kell és van benne kraft is ha arra vágyok.

    megkövezel ha veszek egy telót amiben van gps is meg határidőnapló meg minden ami egy pda-ban hogy ne vegyek külön gps-t és pda-t a mostani mellé? tudom hogy nem velem van bajod én is utálom látni amikor befutok a tacskóba 5 dologért és hétvégén az egész család 3 kocsival vásárol be mint közös program, és veszik a tacskó gazdagságos cuccokat, de van a fejlődésnek olyan oldala is ami hasznos és kell (és maradnék az elektromos kütyük terén)

    mod: az meg hogy a pc átamot zabál és a játékokhoz nem ritkán kell 3-400W-os gép az nem a mi balfasságunk hanem az átamszolgáltatónak kéne szén fa gáz és sorolhatnám mirő átállnia. fura mód némeknél megy az atom, jön a fúzió, stb. hogy fölösleges gadgeteket gyártanak az megint más kérdés, nem kell megvenni ahogy én sem teszem, ha senki nem tenné nem is gyártanák
    béke

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák