Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Cifu #7 üzenetére

    Nem az érvelés valóságtartalmával van a gond, hanem az érvelés céljával, a következetességgel, és úgy egészben az etikával az Intel részéről.

    Ez az érvelés eddig is tudott volt, eddig mért nem helyezték előtérbe? Ja, mert eddig nem állt érdekükben.

    Nem az érveléssel van gond, hanem azzal, hogy az Intel két forintért az anyját is megbaszná.

  • Kansas

    addikt

    válasz Cifu #7 üzenetére

    Csak az integritását... ha fordít egy 180°-ot az eddigi véleményén, és most igazat mond, akkor eddig hazudott... és a tény, hogy tolt egy hátraarcot, azt bizonyítja, hogy tulajdonképpen az igazság nem számít, az számít, hogy azt a tesztet ismerje el mindenki, ami őt hozza ki győztesnek
    Ehelyett inkább befoghatná a száját, visszamehetne a tervezőasztalra és összerakhatna egy olyan procit, ami teljesítményben is jó és nincs is tele biztonsági résekkel. Annyi pénze van, hogy igazán nem lehet ez probléma - és szerintem meg is fogja tenni, a kérdés hogy mikor és addig mennyi piacot veszít.

    Én se játszottam soha, és nem is fogok a GTA V-tel(a játékosok többségével egyetemben), mégis sok oldal használja bencsmarkolásra...

    A teljesítmény mérésére használt eszközöket(pl. fékpad) tipikusan azok használják, akik mérik/finomhangolják a termék teljesítményét, nem azok, akik aztán a terméket fogják használni(persze a két halmaznak van metszete), így van ez rendjén.

    Aki meg nem olyan terhelésre keres procit, mint amit a Cinebench mér, nyugodtan hagyja figyelmen kívül a mérés eredményét.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák