Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freiherr

    őstag

    válasz iNfAntRy #63 üzenetére

    "kávé, sör, cigi, szerencsejáték, energiaital, cola, chips" , sikerült olyan dolgokat mondanod, amikre soha nem költök. Alkoholt nem iszom, csak vizet

    XXX

  • #86564352

    törölt tag

    válasz iNfAntRy #63 üzenetére

    Neked nem megy az értő olvasás. "A zenét viszont megkaphatod ingyen." -> Spotify szolgáltatásról van szó, tudod mi a szolgáltatás szó? Ha szerinted a Spotify Premium és a te elég "youtube ingyé" témád ugyanaz a kategória, akkor eléggé fogalom nélkül vagy nyugodtan áldozz be kemény 1 eurót a próbaidőszakra és meglátod a különbséget. De nem is ez a baj, ha neked a youtube és rádió elég akkor használd azt. Amiért kiröhöglek, hogy leírtál ilyen irtózatos sötétséget téged ZAVAR és ELSZOMORÍT az valaki más fizet napi 50 forintot egy hasznos, kényelmes szolgáltatásért. Egyrészt baromság, másrészt mi közöd hozzá. Autósokon, tömegközlekedőkön is csodálkozol miért fizetnek, hiszen gyalog ingyen is eljuthatnak A-ból B-be?

  • #96302336

    törölt tag

    válasz iNfAntRy #63 üzenetére

    Neted van? Gondolom igen, különben nem tudnál írni ide. Már ott fizetsz. Ahogy fizetsz minden olyan dologért, ami műsorszórás. pl. TV előfizetés, A rádió sem ingyenes ott a reklámok kényszerű hallgatásával fizetsz. Persze az a hígfos, amit rádiónak próbálnak nevezni, ami országosan fogható, azt nem nevezném másnak, mint propaganda szócsőnek. (de ez nem idevaló téma) És ami zeneként szól benne, az inkább ritmikus zaj.
    Más megoldás híján kocsiban száz kilométereket vezetve marad a Spotify. Sokáig ingyenesen hallgattam, végül előfizettem. Miért? Csak azért, mert marginális amibe kerül, nem egy akkora összeg, amit úgy kell kiköhögni. És nincs hígtrágya, hanem csak az, ami nekem megfelelő. ilyent egy rádió, vagy TV sem tud. És itt a lényeg! Nem kényszerülök arra, hogy az van, amit adnak, válogathatok kedvem szerint.
    De máshogy közelítem a témát. Elmész egy kávézóba, vendéglőbe, és fizetsz a szolgáltatásért sokszor többet, mint amibe valójába kerülne, ha magad csinálnád. És mégis, emberek milliárdjai mennek el. A Spotify pont ezt nyújtja. Személyre szabott zene, megkötések nélkül. egy szolgáltatás, amit fizetsz. ahogy a kávét is fizeted, a kávézóban, mert az is szolgáltatás.
    És a zene sem ingyenes, mert fizetsz érte, ahol csak lehet. Az adathordozóba épített díjjal, a rádió tv net reklámokkal. Az "őskorban" pedig a bakelitek megvételével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák