Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz kevinium #19 üzenetére

    Add le a telefont, aztan ha kigyullad a hazad, elutik a kutyad, a gyereked, a rokonaid kozul valakivel tortenik valami, esetleg veled, akkor meg muszak vegen majd ertesulsz rola..

    Ertem en, hogy ne telefonozzanak munka kozben, de valoszinuleg nincs itt olyan, aki ne nezne ra egyszer-egyszer-ketszer munka kozben a telefon kijelzojet ebresztve legalabb, hogy tortent-e valami, kerestek-e.

    Ha mar ilyen elrugaszkodott badarsagokat irkalsz, legalabb gondolj bele :)

    Mancika meg nezegesse a telefonjan a fb-t meg a baromsagokat onnan, aztan majd hatha kirugjak, mert nem vegzi el a munkajat.
    Ha elvegzi a munkajat, akkor telefonozzan nyugodtan, banja a fene, de a ceges gepet ne erre hasznalja, ez igaz, sose ertettem, hogy meg ha van is mobilnetje, miert jobb a ceges gepen szenvedni a szutyok bongeszovel, szutyok nettel kulonbozo oldalakkal, mikozben rossz esetben meg a munkatarsai is beallnak kozben a nyakaba, hogy jeee, internyet...

    Lattam erre par peldat, nevetseges az egesz, a listazas szerintem jo otlet, adattarolo csatlakoztatasa meg legyen kozpontositva, csak a ceges adattarolot, csak ceges adat hordozasara és csak a ceges gepeken lehessen hasznalni. Nem lehetetlen, csak nyilvan nem lenne elso heten annyira kenyelmes..

    [igen, konkretumokrol fogalmam sincs, de olvasgatasaim alapjan annyira azert nem ordogtol valo elkepzeles, szerintem nem is spanyol viaszt talaltam ki, ne kovezzetek meg annyira :D ]

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák