Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Inkább váltanék butafónra... nem támogatom a hisztit. Még szerencse, hogy az ios verzió off, így kötelezni sem tudnának rá😀

    a karanténos cucc meg tényleg vicc. Nem viszem magammal és mehetek utamra...

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz MongolZ #55 üzenetére

    megetted a rizsát látom. :DDD

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz hcl #66 üzenetére

    egyszer leírom, többet nem, mert nem érdekel a fröcsögés a rizsa, a többi. :)

    igen. létezik a vírus. igen, fertőzőbb mint az influenza. igen, többen halnak meg. igen, lehetnek szövődmények. nem, nem az 5g-n keresztül a vakcinába ültetett chip segítségével akar belőlünk biorobotot csinálni gates ( :D )

    de. van egy vírus ami megöli a betegek max 1%-át, és lezárunk mindent, nyomorba döntünk családokat, mert tömegesen kerülnek az utcára az emberek, korlátozzuk a mozgásukat, erőltetjük a maszkot? ez nem normális és tarthatatlan. és igen, belefér az az 1%, nem érdekel mennyi ember. és igen halt meg családtagom influenza szövődményei miatt, és eszembe nem jutott az, hogy lezárások, meg maszkhordás meg hasonló agyament dolgok kellenének. és ha már szövődmény, igen az enyhe korona után is lehetnek, de az influenza után is: bakteriális tüdőgyulladás, a krónikus hörghurut fellángolása, agyi keringészavar, szívinfarktus, toxikus sokk tünetegyüttes, agyhártyagyulladás és agyvelőgyulladás, veseelégtelenség, anyagcsere-betegségek (pl. cukorbetegség) egyensúlyának felborulása és kialakulhat még néhány ritkább, de szintén életveszélyes betegség is. Egy súlyos és ijesztő szövődmény lehet a kettő és tizenhat év közötti gyerekeket érintő Reye-szindróma, ami néhány nap múlva jelentkező émelygéssel, hányingerrel jár, majd lecsökken a vércukorszint és neurológiai tünetek, görcsök és kóma is kialakulhat.

    Szóval ez egy létező betegség, de hogy leállítjuk az egész világot, az agyrém. Ez a vírus egy vicc, csak sajnos egy nagyon rossz vicc, mert milliók veszítették el az állásukat miatta (és még fogják is), és milliók élete ment tönkre.

    További jó rettegést, én ebből kiszálltam, mert ez a téma forróbb, mint a poltikai topikok, nincs ilyen vitákhoz se kedvem, se türelmem. :)

    ezeket is csak azért írtam le, hogy tiszta legyen: nem vagyok vírustagadó, pontosan átlátom a helyzetet és a számokat, de úgy gondolom, hogy a vírus miatt meghozott intézkedések sokkal nagyobb károkat okoznak, mint maga a betegség. ez lenne a lényeg részemről.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák