Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #46 üzenetére

    Tőled is megkérdezem, hogy elolvastad a cikket? Azt írta
    m bele, hogy nincs a bejegyzésre bizonyíték, illetve eleve így működik ez a biznisz, más is ezt csinálja. És akkor most te azt mondod, hogy amiért én ezt leírtam ebben cikkben, az felel azért, hogy más szerint az NV gonosz. Really? :F

    200 km-re lakok a szerkesztőségtől, és nem én szervezem a teszteket. Tudtommal készülnek.

    Korábban már tisztáztuk, hogy DirectX 12 és Vulkan játékokkal tesztelünk. Nem tiltjuk meg egyik gyártónak sem, hogy jó sebességű implementációt írjon a két explicit API-hoz. Az nem a mi reszortunk, hogy ez valakinek sikerül, valakinek pedig nem. Nekem elhiheted, hogy egyetlen gyártó driverébe nem írunk egyetlen sort sem. A forráskódot sem látjuk.

    (#56) Locutus: A TPU-ról csak a képet vettük át. Semmi mást nem btarunr cikkéből, mert olyan tartalom volt benne, aminek igazából az egészhez semmi köze. Például a GN videója, amivel bizonyítani akarta, hogy Steve azok közé tartozik, akik ebben részt vesznek. Mivel azonban erre nincs semmi bizonyíték, így ezt egyértelműen kihagytuk, azóta egyébként ő is törölte. Mi professzionális oldal vagyunk, ilyenben nem veszünk részt. Ezt az anyagot is úgy hoztuk le, hogy ne ringassa senki abba magát, hogy az influenszerbiznisz másról szólna. Ez így működik, csak most valaki rájött a keserű igazságra, és kiemelte azt a gyártót, aki összetörte a világát. De mindegyik gyártó ezt csinálja.

    (#53) Spet: Nem védem az influenszereket, de sajnálni lehet őket azért, amiért nincs akkora szerencséjük, mint mondjuk nekem, hogy valóban függetlenül írhatok. Ráadásul nem tudom, hogy mi lenne nekik a megoldás, mert jelenleg csak kihasználják őket a cégek. És ez részben a YouTube működéséből ered.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák