Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiki_92

    aktív tag

    válasz Anaren91 #132 üzenetére

    "Nem vagyok márka fan se, mindig azt veszek ahol a pénzemért én szerintem a legtöbbet kapom." Ezzel a többiek is így vannak, csak ők mást preferálnak, mint te, és ezt el kéne fogadni.

  • F_Peter

    őstag

    válasz Anaren91 #132 üzenetére

    Itt igazából szerintem arról van szó, hogy kinek mitől lesz jó egy játék.
    Szerintem - ismétlem szerintem - sokkal jobb játékok voltak régen, mint manapság. Persze azt nem vitatom hogy szebbek a maiak, és azt hogy vannak akiknek ettől jobb a játék.

    Én 2-3 hete vagyok konzol tulajdonos, szóval elég friss élmény a döntés mérlegelése.
    Hozzáteszem már réges régen nem vagyok HC gamer, annyi a lényeg hogy a kevés szabadidőben legyen pár játék amivel kikapcsolódunk. Semmit nem számít hogy van egy-két játék ami helyett mással vagyok kénytelen játszani.
    Nekem nyomott a latba hogy van BC az xboxra. Vettem is játékot (kemény 990 Ft-okért) és bőven van elég játék ami érdekel engem, meg a család többi tagját.
    A GP és a szerverek is nyomtak a latba, mert engem is inkább az online multiplayer játékok érdekelnek.
    És igen...a közelgő PS-es Spiderman érdekel egyelőre, ha xbox Ex lenne akkor ki is próbálnám (pláne hogy úgy is benne lenne a GP-be :)), de a többi ps ex nem fogott meg. Szóval számomra nem volt kérdés, hogy nem fogok lemondani a jobb multi élményéről, a GP-ről a BC-ről és egyéb - általam használt - szolgáltatásokról, azért hogy tudjak játszani a Spidermannel. Van más játszok azzal.

    Más:
    Feljebb elhangzott hogy a "PS5 biztos lefogja játszani a PS4-es játékokat". Na én ebben abszolút nem hiszek. Azt látom hogy a sony csak azt nyomja amiben könnyen gyorsan lehet pénzt termelni. Ha ő csinálni - ahogy már volt ilyen - visszafelé kompatibilátást, akkor azt úgy csinálná hogy újra meg kell venned a régi ps4-es játéknak a ps5-ös javítását. Ők szimplán termelékenyek és ezt tök jól csinálják.
    Az MS inkább szolgáltat amik a márka megítélését javítják, de kevésbé termelékeny, de mivel így is megéri ez nekik jó. A lényeg hogy nekik megéri és nem az hogy a sony többet vagy kevesebbet keres.

    A másik ez: "max lepkefingnyileg szebb a one x en a cod"
    Én speciel a Battlefront 2-vel játszottam egymás után one S-en és X-en. Olyan különbség van, ha visszafelé nézed, hogy asszony kiakadt hogy ezen nem lehet játszani (mármint az S-en), mert nem látja rendesen a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák