Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz razorbenke92 #19 üzenetére

    az ötös lottó pénzbe kerül és nettó szerencse ez meg ingyen van és nem nettó szerencse.

    felesleges megmagyarázni hogy a bab is hús, ott van a lehetőség, lehet és kell is élni vele, nem védhető hogy ezt valaki racionális alapon nem lépi meg. az egy dolog, hogy tévedésből vagy lustaságból nem írja meg a kérvényt, ezt be lehet látni fel lehet vállalni, nincs ezzel semmi gond, babráltam már el én is sok dolgot az életben, utána megmagyarázni felesleges hogy a béla is...

    én sem az ujjamból szoptam ki hogy mit és hogyan kell intézni, meghallottam hogy van ilyen, kérdezősködtem, ki mit miért hogyan csinált, milyen tippjei vannak és már felkészülten mentem neki a projektnek. ezt bárki megteheti, írni kell tudni hozzá semmilyen speciális képesség nem kell hozzá.

    meg dönthet úgy hogy nem teszi meg csak utána ne magyarázza meg hogy úgy sem sikerült volna mert ez hamis önigazolás. és ami rosszabb, hogy másokat is lehúz arról hogy nekifussanak. van akinek sikerült, van akinek nem, sok ismerősöm nekifutott előttünk utánunk is, 10-ből 3 kapott részletfizetést, 20-ból 1 kedvezményt.

Új hozzászólás Aktív témák