Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz moha21 #14 üzenetére

    188 cm 65 kg -> 188 cm 87 kg, közben volt pár diéta, stb. szóval rajtam is meglátszik hogy csinálok valamit, de a lényeg itt most nem is ezen van...

    Hidd el, vágom a témát kívülről, belülről...de attól hogy én izmosabb lettem mint amennyire voltam, még NEM tartom magam továbbra sem különb embernek...

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

  • Vladi

    nagyúr

    válasz moha21 #14 üzenetére

    "Csinál valamit: Lehet gyűjteni az osztályfőnöki, igazgatói figyelmeztetést, aztán el lehet hajtani a picsába."

    ennél a hozzáállásnál még a verés is jobb. :U Legalább akkor a problémával és az illetővel foglalkozol. :DD

    Egyébként én is érzékelek ilyesmit. Jó persze benne van ebben az is, hogy bezzeg a fiatalok, meg a mi időnkben. Akkor is voltak fajparasztok, nem is lett belőlük semmi. Talán még gyári munkás se. :U

    Viszont nemrég fültanúja voltam fiatalok társalgásának a buszon. Kb 14-15 évesek. Azt mondja a srác a barátnőjének:
    - Ne dumájjá, olyat rádverek kiveszed a közfalat.
    - Jólvan, nem mondtam én semmit. Oké.

    :F

    Rendben, hogy mindig voltak ilyenek, asszonyverők stb. De egy kicsit mintha mostanában sok lenne. Nem? :F

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák