Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    Aki szerint ez a jelenség nem látezik/nem baj/normális, azt meginvitálom Tatabányára, egyszer két buszozásra, aztán utána beszélgessünk erről a generácioról.

    Semmi bajom a dohányosokkal, amíg nem várják el, hogy én menjek odébb. Semmi bajom az alkohollal, én is szoktam inni, régebben többet is ittam, de most már nem annyira.

    A kurva nagy probléma az az életfelfogás. Azt mondja n+1. 13 éves hülyegyerek, hogy majd megöl valakit 18 évesen, bemegy a börtönbe kigyúrja magát, kijön, és utána "rendes" bünöző lesz, normális? Persze, nem ez az átlagos, de hallottam ilyet is.

    Kérdezz meg akármelyik gimnazistát, hogy mi a céljuk az élettel, mit akarnak kezdeni vele. Egy alacsonyabb színvonalú szakközépbe nem is érdemes már ilyen céllel bemenni.
    Felőlem mindenki úgy szarja el az életét, ahogy akarja. De felbasz, hogy az amúgy rendes, tisztelettudó unokatestvéreim az ilyen macskajancsik miatt kezdenek el "menővé" válni, és még csak beszélni sem tudsz velük erről...

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Új hozzászólás Aktív témák