Új hozzászólás Aktív témák

  • christprhrdv

    tag

    Én már úgy vagyok vele, hogy egyre einkább a Windows és a Windows Mobile felé terelődik megint a figyelmem.

    Régen, volt a Symbian, egyértelműen jó volt, hogy sok pénzért már egy olyan eszközt viszek magammal, ami nemcsak telefonálásra való. De, ha arról volt szó, hogy milyen telót vegyek a barátnőmnek, egyértelműen Samsung volt. Sokkal szebbeket lehetett találni szerintem.

    Aztán én is váltottam, WM 6 a HTC felületével nagyon tetszett. Kicsit akadt, kicsit lassú volt, de jó volt.
    Volt Androidos telóm, meg iOS-es is.

    Androidot azért szerettem, mert mindent megcsinált nekem, iOS-t azért, mert amit megcsinált, azt mindig úgy csinálta, ahogy megszoktam. Most meg már azt sem tudom min vitatkoznak.
    (A kinézeten, az op-rendszer képességein... mindenen.)

    Lassan mindkettőt megutálom, mert mikor először megláttam a WM 7-et, akkor az jutott eszembe, hogy ez mennyire más megközelítés, és ugyanolyan jó! Mármint maga a rendszer. A telefon kinézete valóban hasonló, de kit érdekel. Gyártson minden cég újat meg szebbet, attól leszünk, mi felhasználók boldogabbak!

    A Samsung meg Apple fizessen egymásnak ugyanannyit, vagy legyenek egy cég :-) aztán majd kiderül, hogy kinek mennyire tetszik a másik megoldása!

Új hozzászólás Aktív témák