Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #139 üzenetére

    :R mostanában ezekről olvastam én is.
    De elérhető nagy videómegosztó portálon olyan videó is, hogy nyilatkozik egy már nem praktizáló Kanadai víruskutató/főorvos akárki.....(lenyomozhatóan valós személy), aki töviről hegyire elmagyarázza ezt az egészet.....hogy az oltások az alap vírusra lettek "kifejlesztve" és a további variánsokra alig mutatnak reakciót. De ez akkor is csak egy világméretű emberkisérlet...mert tesztek nem voltak, csak a kapkodás. Elemzi a mostani nemzetközi helyzetet, ahogy országonként bebizonyosodott, hogy a mostani 4. variáns ( indiai mutáns) miatt korházba került személyek 64%-a már 2X oltott személy :o ....stb stb... érdekes.

    további tapasztalatok oltás után (családomban):

    -anyósom (57): 2x Pfizer, azóta tartósan magas vérnyomás, fáradékony, térdtől lefelé fura forróságérzet napi párszor, ízek illatok néha keverednek vagy olyat érez ami nincs, fáradékonyság...stb

    -feleségem (39): 2X Pfizer, tartósan magasabb vérnyomás, izületi fájdalomak, fejfájás, ízek illatok néha elmennek, néha visszajönnek...stb

    -szüleim (63 és 64): 2X Astrazeneca, izom és izületi gondok, fáradékonyság, fura tüdő és köhögések, masszív migrénes fejfájás heti többször (szerintem vérsűrüsödés, rögösödés), vérnyomás és enyhébb szívfájdalom.....stb

    fiam 12.....én 40.....átestünk a víruson márciusban.....de tuti nem oltatunk.

    Aki beáll a sorba, az tegye nyugodtan....de a hatás tuti nem marad el...garantált a mellékhatás.....Kanadai doki megmondta, első 3 év a kritikus. De ne legyen igazam. :W

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák