Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz parandroid #342 üzenetére

    Szabadjon nekem is megjegyezni azt hogy lol. De, a gép meg tudja jeleníteni, most is lejátssza a 4k-t - más kérdés hogy persze semmi értelme. De nem hinném, hogy a megjelenítőtől kellene függnie egy pc-n hogy lejátszhatok-e, le tudok-e játszani valamit. Ez egy szimpla szolgáltatói korlátozás. Egyébként egyetértünk. Amúgy sem a 4k-n akartam lovagolni.

    (#339) szabogabor10 ok, már nem tudtam módosítani a túlzott nemleges kijelentésemet :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz parandroid #342 üzenetére

    Én a drágább 4-esre fizettem elő, így nővéremékkel, apámmal és az asszonnyal is tudjuk így használni egyszerre a profiljainkat. 2 euróval drágább... ez mennyi is, 650 forint? Nem egy nagy érvágás szvsz, főleg így hogy egyenként drágább lenne és azon HD sem lenne.

    A kínálat nyilván elég szűk az amerikaihoz képest, de így is simán tudok találni magamnak valami nézhetőt. Mondjuk egy Better Call Saul vagy Black Mirror darát simán letolhatok vele bármikor, ami azért annyira nem rossz számomra. :) De nyilván marad a torrent és a Popcorn Time mellette, nincs ez még azon a szinten mint a Spotify. És a külföldit elnézve, nem is lesz... de simán kiszolgál a katalógusával még jelenleg is egy kicsit tanultabb random fimezőt vagy sorozatozót szvsz.

    Ja, a lokalizáció: szerintem nemigen várható az hogy lokalizált tartalom legyen a közeljövőben, az iTunes Movies-nak is kellett sok idő míg megjelentek a mainstream filmek lokalizálva. De nyilván az érdeklődéstől fog függeni... én szvsz nagyobb jövőt jósolok a szolgáltatásnak most hogy lesz több Netfix-képes tévé is (pl. a Sony tévéi, az enyémen is van már dedikált Netflix gomb a távirányítón), a gyártók nyomni fogják ezerrel.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz parandroid #342 üzenetére

    Én azért nem lennék olyan biztos benne, hogy nem lenne értelme a 4K filmnek FHD kijelzőm:
    szerintem bőven lenne értelme, számítóképes grafikában bőven tapasztalom, hogy a magasabb felbontásról leméretezett tartalmak nagyon is jól tudnak kinézni a kisebb felbontású kijelzőn.

    Itt szerintem bőven benne van a képletben, hogy a sávszélesség az nagyon nagy költségtényező nekik és spórolnak vele ahogy tudnak. Ha azt látják, hogy csak FHD a kijelző akkor véletlenül sem akarnak 4K-t leküldeni, mert annak sokkal nagyobb a sávszél igénye és ez többletköltség a Netflixnek.

    J.

Új hozzászólás Aktív témák