Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz moli.hu #397 üzenetére

    Persze, 10 hónap helyett 24. Én azt hiszem, hogy ha ez 24 lenne, akkor miért nem 30. Vagy ha 30, akkor miért nem 36. Ha 2 hónap lenne, akkor 6 is jó lenne, és így tovább.

    Mindenekelőtt továbbra is és szerintem már negyedszer írom le, hogy a kiindulópont az volt, hogy de kár, hogy nincs olyan, hogy a szolgáltatás szüneteltetése. Erre írtam, hogy ilyen valóban nincs, de ennek egy áthidaló megoldása, hogy ha újra regisztrálsz 10 hónapon belül, akkor az adataid nem vesznek el.

    Persze én belátom, hogy jobb lenne, ha végtelen ideig elérhetőek maradnának ezek az adatok újraregisztráláskor, de belátom, hogy egy fizetős szolgáltatás esetén a szolgáltató úgy van ezzel, hogy valamit valamiért. Vagyis, az én véleményem szerint azzal, hogy megszünteted az előfizetést, te nem fizetsz, ergo logikus hogy nem kapsz érte ellenszolgáltatást. Ehhez képest plusz ellenszolgáltatás a 10 hónapos elérhetővé tétel is. Lényegtelen ebből a szempontból, hogy ez mennyibe kerül a szolgáltatónak, ezt önként vállalja, nem fizetsz érte, így nem várhatsz el érte semmit.

Új hozzászólás Aktív témák