Új hozzászólás Aktív témák

  • Rapier

    csendes tag

    válasz valikund #264 üzenetére

    Van ahol francia is van. Ahogy eddig észrevettem, az "észak-amerikai főbb nyelvek" angol, francia, spanyol(:P) megvannak sok helyen, plusz német.
    Más. Csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg több film van most, mint volt két napja?( Keresztapa, Nagymenők) Amúgy szerintem az, hogy van itthon is Netflix, akkor is tisztán pozitív, és üdvözlendő dolog lenne, ha csak zulu nyelvű filmek lennének... Mert: 1. Valaki biztos örülne a lehetőségnek, a többiek pedig nem veszítenének vele semmit!
    2. Valami elkezdődött, és mostmár van remény arra, hogy a jövőben lesz magyar nelv is!
    Bár sokszor számomra is komfortosabb a szinkron, és a torrentet is tudom használni (sőt fizetek is érte, hello artisjus, és ártatlanság vélelme...zanyátok!), de épp az előbbi két ok miatt, fogom mmegtartan az előfizetést egy hónap múlva is! Tudom ez csak egy cég, meg nem értem, hanem a profiért dolgoznak, de akkor is, kár lett volna ebből kimaradni, mert az ilyen (de könnyen lehet, hogy pont ez) szolgáltatások (is) a jövő részei, amifelé jobb inkább előbb, mint utóbb elindulni.

Új hozzászólás Aktív témák