Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Az, hogy lesz-e szinkron nem igazán foglalkoztat, jó nekem eredeti nyelven is. Ahogyan többen írták a feliratok már annál fontosabbak. Akinek nem tetszik így a rendszer az nem fizet elő, bár az is igaz, ha indul egy szolgáltatás, akkor igenis fontos, vagy az lenne az alap elvárható, hogy valamit a helyi nyelven is lehessen hallani, vagy olvasni legalább.

    Amúgy az az érdekes, hogy gyakorlatilag minden sorozathoz van felirat már majdnem a megjelenés estéjére. Egy netflixnek annyira drága lenne, vagy nehéz, hogy a helyi fordító közösséget ráállítsa, pénzelje, sztem nem kerülne eszetlen összegekbe, főleg, hogy a sugárzás joga megvan, ha megnézhetjük itthon.

    A filmeknél dvd-bd megjelenéskor van magyar hang és vagy magyar felirat, ezek is mind adottak. Mást nem is, de ezt el tudom képzelni, hogy a közeljövőben javul, mivel dvd-bd adott itthon is, a premier angol nyelvű sorozatoknál már neccesebbnek érzem, de ott meg ott a közösség.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák