Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz qwertly #47 üzenetére

    "Ami egy szuperhatalmisághoz kell abból nincsen szinte semmi nekik"

    -egységes államhatalom, ha azt mondják hogy erre megyünk akkor ott indulás van de gyorsan, nem vita, meg beszéljük meg, és társai.
    -az usa _legnagyobb_ hitelezője, a világon talán a legnagyobb készpénztartalékokkal rendelkező országa
    -mindent ő gyárt szinte, ami nem kínában készült az hamisítvány jóformán, így gazdasági függés is van nem kicsi.
    - a gdp így néz ki ott link

    -mi kéne még? hatalmas hadsereg? atomarzenál? repülőgép anyahajók amíg a szem ellát? nem csak a hadsereg jelent hatalmat és erőt értsük már meg.

    "gyre többen tesznek nekik keresztbe"
    pl?

    "aját országukat megteljessen kizsigerelik ez igaz a környezetükre és a népességükre"
    üdvözöllek a való világban neo. az arab olajhatalmakon kívül van olyan hely a világon amire ez nem igaz? bár ők is kizsigerelik az olajfüggő országokat, szóval így meg gyak értelmetlen a kijelentésed..

    "Annak nagyon örülnék ha a saját piacukra termelnének" nézd meg ami otton van, ami made in china azt dobd ki és keress olyat az üres lakásba ami made in eu és ekvivalens termék. azt vedd meg helyette. és akkor hozzájárulsz a nyugati ipar fejlődéséhez. sajnos az emberek jelentős része rendkívül árérzékeny, és nem azt nézi hol készült.

    akkor én is idegbeteg vagyok amikor a mittudom én milyen csikós foghagyma a bevásárló központban agyondíszítve huszárral meg lobogóval aztán származási hely kína..

Új hozzászólás Aktív témák