Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuomas

    addikt

    válasz martonx #4 üzenetére

    Ugyan ez a problémám. Most is egy wp-t nyúzok, lumia 630-at, lassan megérett a csere, de egyszerűen nem tudom mivel pótolhatnám. Túlárazott ájfónt nem szeretnék, az androidok tele vannak (vagyis amikor utoljára használtam, kb másfél éve, akkor voltak) olyan alkalmazással, amit törölni se tudok. Megoldás a wp (lenne), de nem ebben a formában. Egyszerűen nem látom azt, hogy ezeknek a termékeknek van jövője, arról nem beszélve, hogy a várt alkalmazásdömping is elmaradt.

    [ Szerkesztve ]

    We were here

  • #14595328

    törölt tag

    válasz martonx #9 üzenetére

    Nem zavar meg, tényleg csak Preview verzió van még belőle, rosszul emlékeztem...

  • hallador

    addikt

    válasz martonx #17 üzenetére

    Az invitel minimálisan van azure-ban, hanem csak rásegítettek ameddig nem volt sajátjuk, ráadásul, az azure-t max csak továbportolja a user felé, azaz a user nem tudja, hogy azure-ban van. A másik, hogy az invitel éppen most épített ki egy komplett cloudot magának cisco cuccokból, szóval annyira nem látom, hogy az invitel annyira hatalmas azure ugyfél lenne...

    A GM is hibrid cloud-ot épített és nem Európában, szóval annyira nincs semmilyen bizonyíték, hogy az amerikai GM-en felül más használná a márkatársakon belül az Azure-t.

    Nyugodtan gondolom azt, hogy Európában az Azure nem nyerő.

    (#16) Grodd

    Ezt én is így látom, nem bíznak meg a Microsoftban, én sem mondjuk.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz martonx #19 üzenetére

    Egyrészt kérlek olvasd el amit írtam, másrészt pedig de van rajta mit vitatkozni, mert maga az Azure egy hatalmas bukás Európában, ez látható.

    Mondjuk olyat soha nem írtam amit nekem tulajdonítottál, hogy senki nem használja, hanem azt írtam, hogy nagy cég biztos nem. Az általad emlegetett invitel is inkább ki mint befelé menne az azura-ba.

    kilőtt az azure? De komoly Európában nem ismerek akkora céget, aki az azure-ba, tolná az adatait, az ipari vállalatok biztosan nem. Ettől még lehet hogy van ilyen, de azért az is tény, hogy magyar viszonylatban az azure egy vicc, nem szolgáltatás.

    Ezt írtam én majd állítottad ezt:

    Arról volt szó, hogy szerinted Európában senki nem használja, mert te paranoiás / MS gyűlölő vagy, ezért úgy gondolod, hogy mindenki ilyen.

    Szerintem ne magyarázd bele valamibe amit nem írtam, köszönöm. Mivel kis emeltem, hogy ettől még lehet ilyen...

    Próbaképpen Németországot

    Rákerestél Európa legnagyobb ipari országára, és többen is használják, páran. Komolyan, mondjuk én meg rákerestem Magyarországra, szerintem nézd meg Te is.....

    A lényeg nem az volt, hogy használják vagy nem használják, hanem hogy vicc szám amennyien használják Európában.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz martonx #21 üzenetére

    Jól látod igen bukás, ahhoz képest, hogy a HUP-on hetek óta fenn van a kutya nem érdeklődik utána. A másik, hogy azért azt mond el kérlek (költői volt a kérés/kérdés természettesen), hogy a Lufthansa mire használja, mert ha csak web frontendnek, mint például a Toyota, vagy más ipari cégek, akkor megette a fene a nagy Azure használatot. Szerintem.

    Reklámon kívül sok mindenre nem jó, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz martonx #23 üzenetére

    Ez jogos ebben igazad van, én az Azure-t kettő dologban látom versenyképesnek, az Exchange/Sharepoint, és az Office 365 vonzatában, de ha elég nagy a vállalat, akkor az Exchange/Sharepoint már nem éri meg az Azure-ban.
    Esetleg még az átmeneti szerver bérlés az ami megérheti erőforrás kihasználtság miatt.
    Ezt azonban a nagy integrátorok használják ki legfőképpen, és ha említetted a Lufthansa-t, de ilyen a T is, vagy épp az Invitel is, pont azért használja az azure-t, mert árulja is, és majdnem ingyen megkapja az Azure-t a Microsofttól. így megéri, de mint egy különálló cég nem annyira, főleg Európában.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák