Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz batai15 #203 üzenetére

    Azért nem szól a kínai kormányzat, mert egy csípőből visszalőtt megtorlást pár órás kormányűlésen össze lehet dobni. Attól tartok itt komolyabb és komplexebb válasz lesz, és nem a Huawei sorsa a kérdés hanem az, hogy "most akkor mi akarunk a világ urai lenni, vagy hagyjuk, hogy szórakozzanak velünk?" Ahogy Bajnai mondta: ez fájni fog....mindenkinek.
    A dolog súlyát mutatja, hogy az usa erődemonstráló hadihajót küldött Kína közelébe....szóval ez már nem a Huaweiről szól, és nemcsak egy kicsit keményebb piszkálódás. Azért űléseznek most 24 órában, mert nagyon kemény döntéseket hoznak....az az amerikai hadihajó holnap már nem tudná megcsinálni ugyanazt a kört ép karosszériával. Nem véletlenül nyilatkoztak olyat, hogy ezt már évekkel ezelőtt látták....ami kb. azt jelenti kikémkedtek olyan amcsi kormányzati infókat amelyben kína elkaszálását tervezték az usában már évekkel ezelőtt. Itt még a frissítéseken aggódnak egyesek, miközben szerintem már az a kérdés, hogy az idei Karácsonyt a nappaliban fogjuk tölteni vagy nato kényszersorozottként valahol egy lövészárokban, mert szerintem a világ jövője felett döntenek éppen Pekingben....ahhoz azért kell egy kis idő.
    És az az érdekes eset áll fenn, hogy nagyon drukkolok magam ellen, hogy ne nekem legyen igazam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák